0
Košík je prázdny
0

    SOLARIX SXKO-MINI-4-OS-HDPE, optický kábel, SM, 4-vlákno, 9/125, G.657A1, HDPE UV, 2.8mm

    SOLARIX SXKO-MINI-4-OS-HDPE, optický kábel, SM, 4-vlákno, 9/125, G.657A1, HDPE UV, 2.8mm
     
    Vaša cena bez DPH
    0.18 EUR
    Vaša cena s DPH
    0.22 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    Solarix
    Kód
    S02131
    Záruka
    60 mesiacov

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

      Podrobnosti o produkte

      Zafukovací optický kábel MINI Solarix SXKO-MINI-4-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň FCA je vďaka svojim rozmerom a vysokokvalitnému HDPE plášťu, ktorý umožňuje jednoduché kĺzanie kábla po vnútornom obvode trubičky, ideálny pre zafukovanie do 5 mm mikrotrubiček. Samotná vlákna sú uložené v centrálnej trubičke plnené gélom, vďaka čomu sú chránené pred vniknutím vody. Kábel obsahuje aramidovú priadzu pre zvýšenie mechanickej odolnosti.


      Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657A1 so zvýšenou odolnosťou na ohyby a teda umožňuje jednoduchšiu inštaláciu v stiesnených priestoroch. Vlákna G.657A1 sú plne kompatibilné s bežne používanými vláknami G.652D.


      Parametre

      Počet vlákien

      Celkový počet vlákien (4)
      Farba plášťa čierna
      Konštrukcia CLT
      Krátkodobá tlaková odolnosť 450 N/ 100mm
      Plášť HDPE outer jacket

      Použitie

      Použitie vonkajšie
      Prevádzková teplota -30°C .. +60°C

      Priemer kábla

      Priemer kábla 2.8 mm
      Trieda reakcie na oheň Fca HDPE
      Typ buffra -

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1
      Útlum pri 1310nm 0.35 dB/km
      Útlum pri 1550nm 0.25 dB/km

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...