0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    CF-10/8mm modrá mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    141.98 EUR 

    bez DPH

    170.38 EUR 

    s DPH

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    74.31 EUR 

    bez DPH

    89.17 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x14-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    132.69 EUR 

    bez DPH

    159.23 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x20-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    22.67 EUR 

    bez DPH

    27.20 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x3-1310 voliteľný pom. výkonu do odboč., výstupy 1m Singlemod kon.SC/APC

    19.32 EUR 

    bez DPH

    23.18 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x3, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    37.11 EUR 

    bez DPH

    44.53 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x6, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    1.56 EUR 

    bez DPH

    1.87 EUR 

    s DPH

    11-E11FT (F31) - FT konektor 5/8"pre F11,RG11,VUKI

    3.23 EUR 

    bez DPH

    3.88 EUR 

    s DPH

    12-D 90 (F55) housing uhlové predĺženie5/8" 90*

    2.35 EUR 

    bez DPH

    2.82 EUR 

    s DPH

    12-HH-M (F26) - housing spojka 5/8" - 5/8" Male (pre spojenie viacerých pasív)

    6.88 EUR 

    bez DPH

    8.26 EUR 

    s DPH

    12-SPB (F28) - spojka 5/8" - 5/8" female, vnútorný vodič pod skrutku (feed throught konekt.)

    0.38 EUR 

    bez DPH

    0.45 EUR 

    s DPH

    26-TP44B (Y22-BS) zakončovací bezpečnostný konektor

    0.15 EUR 

    bez DPH

    0.18 EUR 

    s DPH

    F33-Z terminátor - F ukončovací odpor 75 ohm

    9.27 EUR 

    bez DPH

    11.12 EUR 

    s DPH

    vTTP43 nástroj na bezpečnostné konektory (T2)

    1.68 EUR 

    bez DPH

    2.02 EUR 

    s DPH

    12-TRM (F38) housing terminátor 5/8" 75ohm

    0.25 EUR 

    bez DPH

    0.30 EUR 

    s DPH

    26-F 81S (F81-B) - F spojka female mosadz

    0.10 EUR 

    bez DPH

    0.12 EUR 

    s DPH

    CS 82-R 81 (F81-Z) - F spojka f female

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    CF-DCO48SM75N-PE Ductcable 48 vlákno SM/PE plášť

    1.05 EUR 

    bez DPH

    1.26 EUR 

    s DPH

    JXP - OT200 - pad - pevný attenuátor /0dB, (xx=0;1;2;3;; -22;23;24;25;26 (dB))

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...