0
Košík je prázdny
0

    Ubiquiti UF-OLT-4, GPON UFiber OLT, 4x GPON, 1x SFP+

    Ubiquiti UF-OLT-4, GPON UFiber OLT, 4x GPON, 1x SFP+
     
    Vaša cena bez DPH
    813.97 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    814.06 EUR
    Vaša cena s DPH
    976.87 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  2 ks
    Výrobca
    Ubiquiti
    Kód
    S00347
    Part No.
    UF-OLT-4
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Súvisiace produkty

    Ubiquiti RPS-AC-100W, Záložný napájací modul AC/DC, 100W Ubiquiti RPS-AC-100W, Záložný napájací modul AC/DC, 100W

    RPS-AC-100W 

    54.66 EUR  bez DPH
    Ubiquiti RPS-DC-100W, Záložný napájací modul DC/DC, 100W Ubiquiti RPS-DC-100W, Záložný napájací modul DC/DC, 100W

    RPS-DC-100W 

    70.43 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-AE, UFiber ActiveEthernet, Opticko-metalický prevodník Ubiquiti UF-AE, UFiber ActiveEthernet, Opticko-metalický prevodník

    UF-AE 

    23.13 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-GP-B+, Ufiber, GPON SFP, 1.5-5 dBm Ubiquiti UF-GP-B+, Ufiber, GPON SFP, 1.5-5 dBm

    UF-GP-B+ 

    60.97 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-GP-C+, Ufiber, GPON SFP, 3-7 dBm Ubiquiti UF-GP-C+, Ufiber, GPON SFP, 3-7 dBm

    UF-GP-C+ 

    72.35 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-Instant, UFiber Instant GPON ONU optický modul Ubiquiti UF-Instant, UFiber Instant GPON ONU optický modul

    UF-Instant 

    33.64 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-LOCO, GPON CPE, 1x SC/APC, 1x GLAN Ubiquiti UF-LOCO (1-PACK)

    UF-LOCO 

    37.84 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-LOCO-20-(20-PACK), ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN (bez zdrojov) Ubiquiti UF-LOCO (20-PACK) bez zdrojov

    UF-LOCO-20 

    717.58 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-LOCO-5-(5-PACK), ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN (bez zdrojov) Ubiquiti UF-LOCO (5-PACK) bez zdrojov

    UF-LOCO-5 

    178.70 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-OLT, GPON UFiber OLT, 8x GPON, 2x SFP+ Ubiquiti UF-OLT, GPON UFiber OLT, 8x GPON, 2x SFP+

    UF-OLT 

    1 309.02 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-RJ45-10G, SFP modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m Ubiquiti UF-RJ45-10G, SFP modul RJ45, 1G/10G, 100m/30m

    UF-RJ45-10G 

    50.03 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-RJ45-1G, SFP modul RJ45, 10/100/1000Mbps, 100m Ubiquiti UF-RJ45-1G, SFP modul RJ45, 10/100/1000Mbps, 100m

    UF-RJ45-1G 

    14.72 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-WiFi, UFiber GPON, N300 Ubiquiti UF-WiFi, UFiber GPON, N300

    UF-WiFi 

    57.54 EUR  bez DPH
    Ubiquiti UF-WiFi6, UFiber GPON, AX1500 Ubiquiti UF-WiFi6, UFiber GPON, AX1500

    UF-WiFi6 

    86.20 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      UFiber OLT ponúka 4x GPON portov a podporuje až 128 klientov na port, celkovo až 512 súbežných klientov s fyzickými linkami do vzdialenosti 20 km. Čo sa týka konektorov, UF-OLT ma okrem GPON portov aj 1x SFP+ porty s rýchlosťou až 10G, 1x ETH port určený iba pre menežment a 1x konzolový port.


       Management

       Management OLT jednotiek nebol nikdy jednoduchší. Samotné zariadenie disponuje webovým rozhtraním, kde je možné si pozrieť, ktoré jednotky sú aktuálne pripijené, upgradeovať im hromadne firmware atd. Najvätšou výhodou je centrálna správa pomocou softvéru UNMS (Ubiquiti Network Management System). UNMS je kompletná správa nie len pre OLT a ich klientov, ale tiež pre akákoľvek jednotky z portfólia Ubiquiti, ako sú airMAX, UniFi, EdgeRouter, EdgePoint, EdgeMax a ďalšie.


       

      Parametre

      CPU MIPS 1004kc, 880 MHz Dual Core
      GPON - RX 1490nm -8 dBm to -28 dBm
      GPON - TX 1310nm 1.5 dBm to 5 dBm
      Hmotnosť (kg) 2,13 kg

      Napájanie

      Napájanie AC/DC Internal 56W DC
      Pamäť RAM (MB) 512 MB DDR3, 512 MB NAND

      Použitie

      Použitie vnútorné

      Prevedenie

      Prevedenie desktop
      Rozhranie FIBER (4) GPON OLT SFP
      Rozhranie LAN 1x ETH port určený iba pre menežment a 1x konzolový port.

      Rozhranie SFP

      Rozhranie SFP (2) 1G/10Gbps
      Rozmery (mm) 299.80 x 258.95 x 42.55 mm
      Splitovací pomer 0.13055555556
      Spotreba (W) 40W (Excluding SFP Modules)

      Obchodné informácie

      Produkt manažér:

      Mgr. Ivan Tyuchtyuch@tes-slovakia.sk

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené