0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    273 produktov
    14 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    105.34 EUR 

    bez DPH

    126.51 EUR 

    s DPH

    PowerBeam 5ac druhej generácie prichádza s vylepšeným držiakom antény, parabolou so ziskem 25 dBi a vylepšenou ESD ochranou.

    99.35 EUR 

    bez DPH

    119.33 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Wi-Fi 6

    UniFi séria rozširuje prvý UAP s WiFi 6! V Lite prevedenie vystačí do každej bežnej domácnosti a malej kancelárie. Benefitom je tiež možnosť inštalácie farebných krytov, vzhľadom k tomu, že rovnaké rozmery ako UAP-nanoHD.

    550.22 EUR 

    bez DPH

    660.37 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    GLAN

    PoE

    Druhá generácia UNIFI switchov prináša rad zmien a vylepšení, switche boli prebudované od základu. Oproti prvej generácii došlo k výraznému vylepšeniu toku vzduchu, ktorý slúži na chladenie, a tak v porovnaní je až 4x tichšia než prvá generácia.

    81.90 EUR 

    bez DPH

    98.39 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    19.38 EUR 

    bez DPH

    23.28 EUR 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    41.53 EUR 

    bez DPH

    49.86 EUR 

    s DPH

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    12.12 EUR 

    bez DPH

    14.54 EUR 

    s DPH

    Kvalitný sieťový patch kábel, 2x tienený konektor. Celkové tienenie kábla hliníkovou fóliou.

    14.36 EUR 

    bez DPH

    17.23 EUR 

    s DPH

    UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexná s jedným SC konektorom na každej strane s brúsením APC, určená pre singlemode káble.

    174.64 EUR 

    bez DPH

    209.68 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    GLAN

    60/5 GHz

    GigaBeam LR síce patrí do radu AirMax AC, ale disponuje okrem štandardného 5GHz rádia tiež radiom 60GHz a anténou so ziskom 38 dBi. Hodí sa tak pre inštalácie na vzdialenosť až 2km s priepustnosťou až 1Gbps!

    292.99 EUR 

    bez DPH

    351.70 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    UNIFI Dream Machine od Ubiquiti Networks je komplexné riešenie siete v domácností a malých kancelárií.

    370.59 EUR 

    bez DPH

    444.82 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    GLAN

    Jedná sa o gigabitové PtP 60GHz riešenie s 5GHz záložnou rádiovou časťou do prípadných zhoršených podmienok.

    98.72 EUR 

    bez DPH

    118.57 EUR 

    s DPH

    LiteBeam 5AC-Gen2 je 2x2 MIMO klientská stanica ACčkovej rady pre pásmo 5GHz s anténnym ziskom 23dBi, ktorá dosahuje prenosové rýchlosti až 867 Mbps.

    58.65 EUR 

    bez DPH

    70.41 EUR 

    s DPH

    NanoBeam M5-16 je výkonná kompletná jednotka vrátane 16 dBi MIMO 2x2 antény pre pásmo 5 GHz vhodná pre PtP spoje. Jednotka umožňuje komunikáciu reálnou rychlosťou až 150 Mbps.

    58.65 EUR 

    bez DPH

    70.41 EUR 

    s DPH

    NanoStation LocoM5 je 802.11n outdoor CPE jednotka s integrovanou duplexnou anténou pre pásmo 5GHz využívajúca TDMA a 2x2 MIMO protokoly.

    112.35 EUR 

    bez DPH

    134.92 EUR 

    s DPH

    Unifi Security Gateway je rozšírením Unifi Enterprise system - poskytne vám nákladovo efektívne, spoľahlivé routovanie a tiež pokročilé zabezpečenie vašej siete s Unifi zariadeniami.

    169.03 EUR 

    bez DPH

    202.86 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    UAP-AC-M-PRO je výkonný bezdrôtový AP 3x3 MIMO s modulačnou rýchlosťou až 450 Mbs pre pásmo 2.4 GHz (802.11b/g/n) a až 1300 Mbps pre pásmo 5 GHz (802.11a/n/ac).

    37.87 EUR 

    bez DPH

    45.55 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    NanoSwitch je 4-portový Gigabitový vonkajší switch s podporou pasívneho PoE napájania 24V pre napájanie ďalších 2-3 zariadení na stožiare. Kompaktný all-in-one prevedenie redukuje náklady na PoE injektory a ďalšiu kabeláž.

    147.67 EUR 

    bez DPH

    177.31 EUR 

    s DPH

    UISP-S je ideálny switch pre nasadenie medzi ISP poskytovateľmi. Ide o L2 PoE switch bez ventilátorov, s 8x Gigabit LAN a jedným SFP portom pre ďalšie rozšírenie pomocou optického vlákna

    196.10 EUR 

    bez DPH

    235.42 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    5-PACK

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    11.98 EUR 

    bez DPH

    14.48 EUR 

    s DPH

    nHD-cover-Wood je kryt ku UAP-nanoHD s motívom dreva. Pre náročných zákazníkov je na výber celkom z 6tich voliteľných motívov krytov....