0
Košík je prázdny
0

    CommScope D-024-LN-5M-M12NS, optický kábel, MM OM2+, 24-vlákno, 50/125,G.652D, 10.2mm, čierny

    CommScope D-024-LN-5M-M12NS, optický kábel, MM OM2+, 24-vlákno, 50/125,G.652D, 10.2mm, čierny
     
    Vaša cena bez DPH
    2.71 EUR
    Vaša cena s DPH
    3.25 EUR
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
     
    Výrobca
    Commscope
    Kód
    S1-1745
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

         
       
         
         
         
      General Specifications  
      Cable Type   Stranded loose tube
      Construction Type   Non-armored
      Subunit Type   Gel-free
         
      Construction Materials  
      Fiber Type Solution   LazrSPEED® 150, 50 µm multimode fiber (OM2+)
      Jacket Material   PE
      Total Fiber Count   24
      Fiber Type   LazrSPEED® 150, 50 µm multimode fiber (OM2+)
      Fiber Type, quantity   24
      Fibers per Subunit, quantity   12
      Jacket Color   Black
      Jacket UV Resistance   UV stabilized
         
      Dimensions  
      Buffer Tube/Subunit Diameter   2.50 mm   |   0.10 in
      Cable Weight   66.0 kg/km   |   44.0 lb/kft
      Diameter Over Jacket   10.20 mm   |   0.40 in
      Filler, quantity   3
      Subunit, quantity   2
         
      Physical Specifications  
      Minimum Bend Radius, loaded   15.3 cm   |   6.0 in
      Minimum Bend Radius, unloaded   10.2 cm   |   4.0 in
      Tensile Load, long term, maximum   180 lbf   |   800 N
      Tensile Load, short term, maximum   2700 N   |   607 lbf
      Vertical Rise, maximum   1247.0 m   |   4091.2 ft
         
      Environmental Specifications  
      Environmental Space   Aerial, lashed   |   Buried
      Installation Temperature   -30 °C to +70 °C (-22 °F to +158 °F)
      Operating Temperature   -40 °C to +70 °C (-40 °F to +158 °F)
      Storage Temperature   -40 °C to +75 °C (-40 °F to +167 °F)
         
      Mechanical Test Specifications  
      Compression   125 lb/in   |   22 N/mm
      Compression Test Method   FOTP-41   |   IEC 60794-1 E3
      Flex   35 cycles
      Flex Test Method   FOTP-104   |   IEC 60794-1 E6
      Impact   2.17 ft lb   |   2.94 N-m
      Impact Test Method   FOTP-25   |   IEC 60794-1 E4
      Strain   See long and short term tensile loads
      Strain Test Method   FOTP-33   |   IEC 60794-1 E1
      Twist   10 cycles
      Twist Test Method   FOTP-85   |   IEC 60794-1 E7
      Water Penentration   24 h
      Water Penentration Test Method   FOTP-82   |   IEC 60794-1 F5
         
      Environmental Test Specifications  
      Cable Freeze   -2 °C   |   28 °F
      Cable Freeze Test Method   FOTP-98   |   IEC 60794-1 F15
      Heat Age   -40 °C to +85 °C (-40 °F to +185 °F)
      Heat Age Test Method   IEC 60794-1 F9
      Low High Bend   -30 °C to +60 °C (-22 °F to +140 °F)
      Low High Bend Test Method   FOTP-37   |   IEC 60794-1 E11
      Temperature Cycle   -40 °C to +70 °C (-40 °F to +158 °F)
      Temperature Cycle Test Method   FOTP-3   |   IEC 60794-1 F1
         
      Qualification Specifications  
      Cable Qualification Standards   ANSI/ICEA S-87-640   |   EN 187105   |   Telcordia GR-20
      Regulatory Compliance/Certifications
      Agency Classification
      RoHS 2011/65/EU Compliant
      ISO 9001:2008 Designed, manufactured and/or distributed under this quality management system
      Logo        
      Included Parts
      CS-5M-LT   (Product Component—not orderable)
      LazrSPEED® 150 OM2+ Bend-Insensitive Multimode Fiber
      Optical Specifications, Wavelength Specific  
      Standards Compliance   TIA-492AAAB (OM2+)
      Attenuation, maximum   1.00 dB/km @ 1300 nm
      3.00 dB/km @ 850 nm
      Index of Refraction   1.479 @ 1300 nm
      1.483 @ 850 nm
      1 Gbps Ethernet Distance   600 m @ 1300 nm
      800 m @ 850 nm
      10 Gbps Ethernet Distance   150 m @ 850 nm
      492 ft @ 850 nm
      Bandwidth, Laser, minimum   500 MHz-km @ 1300 nm
      950 MHz-km @ 850 nm
      Bandwidth, OFL, minimum   500 MHz-km @ 1300 nm
      700 MHz-km @ 850 nm
      Differential Mode Delay   0.70 ps/m @ 850 nm
      0.88 ps/m @ 1300 nm
      Backscatter Coefficient   -75.7 dB @ 1300 nm
      -68.0 dB @ 850 nm
         
      Physical Specifications  
      Cladding Diameter   125.0 µm
      Cladding Diameter Tolerance   ±1.0 µm
      Cladding Non-Circularity, maximum   1.0 %
      Coating Diameter (Colored)   254 µm
      Coating Diameter (Uncolored)   245 µm
      Coating Diameter Tolerance (Colored)   ±7 µm
      Coating Diameter Tolerance (Uncolored)   ±10 µm
      Coating/Cladding Concentricity Error, maximum   6 µm
      Core Diameter   50.0 µm
      Core Diameter Tolerance   ±2.5 µm
      Core/Clad Offset, maximum   1.5 µm
         
      Optical Specifications, General  
      Numerical Aperture   0.200
      Numerical Aperture Tolerance   ±0.015
      Point Defects, maximum   0.15 dB
      Zero Dispersion Slope, maximum   0.105 ps/[km-nm-nm]
      Zero Dispersion Wavelength, maximum   1316 nm
      Zero Dispersion Wavelength, minimum   1297 nm
         
      Mechanical Specifications  
      Coating Strip Force, maximum   8.9 N   |   2.0 lbf
      Coating Strip Force, minimum   1.3 N   |   0.3 lbf
      Dynamic Fatigue Parameter, minimum   18
      Macrobending, 15 mm mandrel, 2 turns   0.20 dB @ 850 nm
      0.50 dB @ 1300 nm
      Macrobending, 30 mm mandrel, 2 turns   0.10 dB @ 850 nm
      0.30 dB @ 1300 nm
      Macrobending, 75 mm mandrel, 100 turns   0.50 dB @ 850 nm
      0.50 dB @ 1300 nm
      Proof Test   0.69 N/mm2   |   100.00 psi
         
      Environmental Specifications  
      Heat Aging, maximum   0.20 dB @ 85 °C
      Temperature Dependence, maximum 0.10 dB
      Temperature Humidity Cycling, maximum 0.20 dB
      Water Immersion, maximum   0.20 dB @ 23 °C

      Parametre

      Typ vlákien

      Typ vlákien MM OM2 + SM G.652D

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...