0
Košík je prázdny
0

    CommScope D-024-LN-8W-M12NS TeraSPEED® All-Dielectric, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube

    CommScope D-024-LN-8W-M12NS TeraSPEED® All-Dielect
     
    Vaša cena bez DPH
    0.85 EUR
    Vaša cena s DPH
    1.02 EUR
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    Commscope
    Kód
    S1-0651
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

       
       
         
       
      General Specifications
      Cable Type Stranded loose tube
      Construction Type Non-armored
      Subunit Type Gel-free
       
      Construction Materials
      Fiber Type Solution LightScope® ZWP®, zero water peak singlemode fiber (G.652.D, G.657.A1)
      Jacket Material PE
      Total Fiber Count 24
      Fiber Type LightScope® ZWP®, zero water peak singlemode fiber (G.652.D, G.657.A1)
      Fiber Type, quantity 24
      Fibers per Subunit, quantity 12
      Jacket Color Black
      Jacket UV Resistance UV stabilized
       
      Dimensions
      Buffer Tube/Subunit Diameter 2.50 mm   |   0.10 in
      Cable Weight 66.0 kg/km   |   44.0 lb/kft
      Diameter Over Jacket 10.20 mm   |   0.40 in
      Filler, quantity 3
      Subunit, quantity 2
       
      Physical Specifications
      Minimum Bend Radius, loaded 15.3 cm   |   6.0 in
      Minimum Bend Radius, unloaded 10.2 cm   |   4.0 in
      Tensile Load, long term, maximum 180 lbf   |   800 N
      Tensile Load, short term, maximum 2700 N   |   607 lbf
      Vertical Rise, maximum 1247.0 m   |   4091.2 ft
       
      Environmental Specifications
      Environmental Space Aerial, lashed   |   Buried
      Installation Temperature -30 °C to +70 °C (-22 °F to +158 °F)
      Operating Temperature -40 °C to +70 °C (-40 °F to +158 °F)
      Storage Temperature -40 °C to +75 °C (-40 °F to +167 °F)
       
      Mechanical Test Specifications
      Compression 125 lb/in   |   22 N/mm
      Compression Test Method FOTP-41   |   IEC 60794-1 E3
      Flex 35 cycles
      Flex Test Method FOTP-104   |   IEC 60794-1 E6
      Impact 2.17 ft lb   |   2.94 N-m
      Impact Test Method FOTP-25   |   IEC 60794-1 E4
      Strain See long and short term tensile loads
      Strain Test Method FOTP-33   |   IEC 60794-1 E1
      Twist 10 cycles
      Twist Test Method FOTP-85   |   IEC 60794-1 E7
      Water Penentration 24 h
      Water Penentration Test Method FOTP-82   |   IEC 60794-1 F5
       
      Environmental Test Specifications
      Cable Freeze -2 °C   |   28 °F
      Cable Freeze Test Method FOTP-98   |   IEC 60794-1 F15
      Heat Age -40 °C to +85 °C (-40 °F to +185 °F)
      Heat Age Test Method IEC 60794-1 F9
      Low High Bend -30 °C to +60 °C (-22 °F to +140 °F)
      Low High Bend Test Method FOTP-37   |   IEC 60794-1 E11
      Temperature Cycle -40 °C to +70 °C (-40 °F to +158 °F)
      Temperature Cycle Test Method FOTP-3   |   IEC 60794-1 F1
       
      Qualification Specifications
      Cable Qualification Standards ANSI/ICEA S-87-640   |   EN 187105   |   Telcordia GR-20
      Regulatory Compliance/Certifications
      Agency Classification
      RoHS 2011/65/EU Compliant
      ISO 9001:2008 Designed, manufactured and/or distributed under this quality management system
      Included Parts
      DB-8W-LT   (Product Component—not orderable)
      LightScope ZWP® Singlemode Fiber
      Optical Specifications, Wavelength Specific
      Standards Compliance ITU-T G.652.D   |   ITU-T G.657.A1   |   TIA-492CAAB (OS2)
      Attenuation, maximum 0.22 dB/km @ 1550 nm
      0.23 dB/km @ 1575 nm
      0.27 dB/km @ 1490 nm
      0.27 dB/km @ 1625 nm
      0.31 dB/km @ 1385 nm
      0.34 dB/km @ 1310 nm
      0.35 dB/km @ 1650 nm
      0.45 dB/km @ 1270 nm
      Dispersion, maximum 18 ps(nm-km) at 1550 nm   |   3.5 ps(nm-km) from 1285 nm to 1330 nm at 1310 nm
      Mode Field Diameter 9.2 µm @ 1310 nm
      9.6 µm @ 1385 nm
      10.4 µm @ 1550 nm
      Mode Field Diameter Tolerance ±0.3 µm @ 1310 nm   |   ±0.5 µm @ 1550 nm   |   ±0.6 µm @ 1385 nm
      Index of Refraction 1.467 @ 1310 nm
      1.468 @ 1385 nm
      1.468 @ 1550 nm
      Polarization Mode Dispersion Link Design Value, maximum 0.04 ps/sqrt(km)
      Backscatter Coefficient -82.1 dB @ 1550 nm
      -79.6 dB @ 1310 nm
       
      Physical Specifications
      Cladding Diameter 125.0 µm
      Cladding Diameter Tolerance ±0.7 µm
      Cladding Non-Circularity, maximum 0.7 %
      Coating Diameter (Colored) 253 µm
      Coating Diameter (Uncolored) 240 µm
      Coating Diameter Tolerance (Colored) ±7 µm
      Coating Diameter Tolerance (Uncolored) ±5 µm
      Coating/Cladding Concentricity Error, maximum 12 µm
      Core/Clad Offset, maximum 0.5 µm
       
      Optical Specifications, General
      Cabled Cutoff Wavelength, maximum 1260 nm
      Point Defects, maximum 0.10 dB
      Zero Dispersion Slope, maximum 0.090 ps/[km-nm-nm]
      Zero Dispersion Wavelength, maximum 1322 nm
      Zero Dispersion Wavelength, minimum 1302 nm
       
      Mechanical Specifications
      Coating Strip Force, maximum 8.9 N   |   2.0 lbf
      Coating Strip Force, minimum 1.3 N   |   0.3 lbf
      Dynamic Fatigue Parameter, minimum 20
      Fiber Curl, minimum 4.0 m   |   13.1 ft
      Macrobending, 20 mm mandrel, 1 turn 0.75 dB @ 1550 nm
      1.50 dB @ 1625 nm
      Macrobending, 30 mm mandrel, 10 turns 0.25 dB @ 1550 nm
      1.00 dB @ 1625 nm
      Macrobending, 50 mm mandrel, 100 turns 0.03 dB @ 1550 nm
      0.03 dB @ 1625 nm
      Proof Test 0.69 N/mm2   |   100.00 psi
       
      Environmental Specifications
      Heat Aging, maximum 0.05 dB @ 85 °C
      Temperature Dependence, maximum 0.05 dB
      Temperature Humidity Cycling, maximum 0.05 dB
      Water Immersion, maximum 0.05 dB @ 23 °C

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...