0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    223 produktov
    12 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.42 EUR 

    bez DPH

    0.51 EUR 

    s DPH

    OPTIX samonosný kábel je určený pre vonkajšie, aj vnútorné použitie v systémoch FTTx. Kábel je vystužený aramidovými vláknami, ľahká konštrukcia s malým priemerom ~ 3,4 mm. Vysoká pružnosť a odolnosť na ťahanie, plášť PU, odolný voči UV žiareniu

    0.19 EUR 

    bez DPH

    0.23 EUR 

    s DPH

    OPTIX samonosný kábel je určený pre vonkajšie, aj vnútorné použitie v systémoch FTTx. Kábel je vystužený aramidovými vláknami, ľahká konštrukcia s malým priemerom ~ 3,4 mm. Vysoká pružnosť a odolnosť na ťahanie, plášť PU, odolný voči UV žiareniu

    0.26 EUR 

    bez DPH

    0.31 EUR 

    s DPH

    OPTIX samonosný kábel je určený pre vonkajšie, aj vnútorné použitie v systémoch FTTx. Kábel je vystužený aramidovými vláknami, ľahká konštrukcia s malým priemerom ~ 3,4 mm. Vysoká pružnosť a odolnosť na ťahanie, plášť PU, odolný voči UV žiareniu

    0.27 EUR 

    bez DPH

    0.33 EUR 

    s DPH

    OPTIX samonosný kábel je určený pre vonkajšie, aj vnútorné použitie v systémoch FTTx. Kábel je vystužený aramidovými vláknami, ľahká konštrukcia s malým priemerom ~ 3,4 mm. Vysoká pružnosť a odolnosť na ťahanie, plášť PU, odolný voči UV žiareniu

    0.85 EUR 

    bez DPH

    1.02 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail s konektorom SC/APC, LSZH, G.657A2 1,5m slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno.

    0.97 EUR 

    bez DPH

    1.16 EUR 

    s DPH

    RI DF - Ocelová samosvorná kotva na optické káble flatdrop

    0.57 EUR 

    bez DPH

    0.68 EUR 

    s DPH

    Univerzálna montážna súprava M6. Súprava je plne použiteľná pre všetky typy 19" rozvádzačov (nástenných i stojanových). Slúži na uchytenie 19" komponentov do rozvádzača

    0.41 EUR 

    bez DPH

    0.49 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC simplex SM

    4.51 EUR 

    bez DPH

    5.41 EUR 

    s DPH

    <p>&nbsp;Kotva určená pre ADSS optické káble na stredné a veľké vzdialenosti (70m až 200m). Pre káble s priemerom 8-15mm. 700N v zavislosti od optického kábla.</p>

    0.90 EUR 

    bez DPH

    1.08 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, duplex

    0.92 EUR 

    bez DPH

    1.10 EUR 

    s DPH

    Špeciálna oceľová kotva DATAWAY RI DD určená pre samonosný kábel typu DROP o rozmere od 3mm do 6mm, ktorej profil je guľatého tvaru. Vyrobená je z pokoveného oceľového plechu, čo zaručuje vyššiu odolnosť proti povetrnostným podmienkam.

    0.85 EUR 

    bez DPH

    1.02 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail s konektorom SC/PC, LSZH, G.657A2 1,5m slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno.

    0.69 EUR 

    bez DPH

    0.83 EUR 

    s DPH

    Patch kábel žltej farby v dĺžke 0,50m, prevedenie UTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG26. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    0.69 EUR 

    bez DPH

    0.83 EUR 

    s DPH

    Patch kábel červenej farby v dĺžke 0,50m, prevedenie UTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG26. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    2.24 EUR 

    bez DPH

    2.69 EUR 

    s DPH

    Na samorezné keystony CAT5E DATAWAY nie je potrebné využívať KRONE nástroj, čo urýchľuje samotné osadenie metalického kábla (vodiče AWG 26–22).

    2.84 EUR 

    bez DPH

    3.40 EUR 

    s DPH

    Panelové spojky sa používajú na prepojenie patch káblov, alebo dodatočne predĺžiť metalický kábel.

    0.59 EUR 

    bez DPH

    0.71 EUR 

    s DPH

    Patch kábel šedej farby v dĺžke 0,50m, prevedenie UTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG24. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    0.53 EUR 

    bez DPH

    0.64 EUR 

    s DPH

    Patch kábel červenej farby v dĺžke 0,25m, prevedenie UTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG26. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    0.53 EUR 

    bez DPH

    0.64 EUR 

    s DPH

    Patch kábel žltej farby v dĺžke 0,25m, prevedenie UTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG26. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    5.57 EUR 

    bez DPH

    6.68 EUR 

    s DPH

    Priebežná kotva DS-6 je určený pre miesta v inštalácii samonosného systému, kde nie je nutné kábel kotviť.