0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    Status: Výpredaj 

     
    50.00 EUR 

    bez DPH

    60.00 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -59%

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    51.68 EUR 

    bez DPH

    62.01 EUR 

    s DPH

    Software option: Activation of ASI output for SDB 907/908

    91.84 EUR 

    bez DPH

    110.21 EUR 

    s DPH

    CAM modul VIACCESS SECURE CAM ACS 4,1

    12.40 EUR 

    bez DPH

    14.88 EUR 

    s DPH

    EPC2203 Káblový modem, Euro Docsis 2.0, 2xEMTA, 1xEtherne, USB 1.1 repas

    0.55 EUR 

    bez DPH

    0.66 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -38%

    Všeobecné špecifikácie; Typ kábla Voľne uložené trubičky; Typ konštrukcie Bez panciera; Typ trubičiek/buffra Naplnený gél; Konštrukčné materiály; Riešenie typov vlákien G.652.D a G.657.A1; Materiál plášťa Polyetylén vysokej hustoty (HDPE); Celkový...

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV CCS - black, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV CCS - blue, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - beige, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - brown, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - green, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - grey, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - orange, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - rose, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -74%

    F59 HEC-2 VV - violet, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...