0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    Status: Výpredaj 

     
    50.00 EUR 

    bez DPH

    60.00 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -59%

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    22.00 EUR 

    bez DPH

    26.40 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x3-1310 voliteľný pom. výkonu do odboč., výstupy 1m Singlemod kon.SC/APC

    51.68 EUR 

    bez DPH

    62.01 EUR 

    s DPH

    Software option: Activation of ASI output for SDB 907/908

    91.84 EUR 

    bez DPH

    110.21 EUR 

    s DPH

    CAM modul VIACCESS SECURE CAM ACS 4,1

    12.40 EUR 

    bez DPH

    14.88 EUR 

    s DPH

    EPC2203 Káblový modem, Euro Docsis 2.0, 2xEMTA, 1xEtherne, USB 1.1 repas

    0.55 EUR 

    bez DPH

    0.66 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -38%

    Všeobecné špecifikácie; Typ kábla Voľne uložené trubičky; Typ konštrukcie Bez panciera; Typ trubičiek/buffra Naplnený gél; Konštrukčné materiály; Riešenie typov vlákien G.652.D a G.657.A1; Materiál plášťa Polyetylén vysokej hustoty (HDPE); Celkový...

    0.22 EUR 

    bez DPH

    0.26 EUR 

    s DPH

    F1160BV - white, vnútorný, PVC plášť, 1x Al fólia + 1x 60% opletenie, penové dielektrikum

    0.39 EUR 

    bez DPH

    0.47 EUR 

    s DPH

    F1177TSV - white, vnútorný, PVC plášť, Triple Shield vysoká odolnosť voči rušeniu, 2x tienenie Al fólia + 1x 77% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV CCS - black, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV CCS - blue, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - beige, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.21 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    F59 HEC-2 VV - brown, vnútorný vhodný do hlavných staníc, PVC plášť, 2x tienenie Al fólia + 2x 95% opletenie, penové dielektrikum

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...