0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    Status: Výpredaj 

     
    0.16 EUR 

    bez DPH

    0.19 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    Hrubostenná mikrotrubička 7/3.5 mm z HDPE materiálu pre priamu pokládku do zeme (vhodné dať do pieskovej vrstvy). Mikrotrubička pre mikrokáble/zväzky vlákien s max. 144 optickými vláknami. Vnútorný povrch je silikónový a drážkovaný pre ľahšie zafukovanie

    0.16 EUR 

    bez DPH

    0.19 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    Hrubostenná mikrotrubička 7/3.5 mm z HDPE materiálu pre priamu pokládku do zeme (vhodné dať do pieskovej vrstvy). Mikrotrubička pre mikrokáble/zväzky vlákien s max. 144 optickými vláknami. Vnútorný povrch je silikónový a drážkovaný pre ľahšie zafukovanie

    0.16 EUR 

    bez DPH

    0.19 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    Hrubostenná mikrotrubička 7/3.5 mm z HDPE materiálu pre priamu pokládku do zeme (vhodné dať do pieskovej vrstvy). Mikrotrubička pre mikrokáble/zväzky vlákien s max. 144 optickými vláknami. Vnútorný povrch je silikónový a drážkovaný pre ľahšie zafukovanie

    10.00 EUR 

    bez DPH

    12.00 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x20-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    22.00 EUR 

    bez DPH

    26.40 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x3-1310 voliteľný pom. výkonu do odboč., výstupy 1m Singlemod kon.SC/APC

    51.68 EUR 

    bez DPH

    62.01 EUR 

    s DPH

    Software option: Activation of ASI output for SDB 907/908

    91.84 EUR 

    bez DPH

    110.21 EUR 

    s DPH

    CAM modul VIACCESS SECURE CAM ACS 4,1

    0.69 EUR 

    bez DPH

    0.83 EUR 

    s DPH

    CATWAY box pre 1x keystone, na stenu, biely

    0.79 EUR 

    bez DPH

    0.95 EUR 

    s DPH

    Všeobecné špecifikácie; Typ kábla Voľne uložené trubičky; Typ konštrukcie Bez panciera; Typ trubičiek/buffra Naplnený gél; Konštrukčné materiály; Riešenie typov vlákien G.652.D a G.657.A1; Materiál plášťa Polyetylén vysokej hustoty (HDPE); Celkový...

    0.33 EUR 

    bez DPH

    0.39 EUR 

    s DPH

    D-024-LN-5M-M12NS - Multimódový, štandardný optický kábel s 24 vláknami OM2+ (50um)

    0.22 EUR 

    bez DPH

    0.26 EUR 

    s DPH

    F1160BV - white, vnútorný, PVC plášť, 1x Al fólia + 1x 60% opletenie, penové dielektrikum

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...