0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    Hľadanie: dataway 230v

    303 produktov
    16 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    22.01 EUR 

    bez DPH

    26.41 EUR 

    s DPH

    Napájací panel DATAWAY PDU-5-PP-3M bez prepäťovej ochrany. Chráni pred prepätím a filtruje napätie pre všetky pripojené spotrebiče. Napájací panel je dodávaný v prevedení s 5 zásuvkami a 3m dlhým prívodným káblom pre montáž do 19" rozvádzača ....

    26.34 EUR 

    bez DPH

    31.61 EUR 

    s DPH

    Napájací panel DATAWAY PDU-8-PP-3M bez prepäťovej ochrany. Chráni pred prepätím a filtruje napätie pre všetky pripojené spotrebiče. Napájací panel je dodávaný v prevedení s 8 zásuvkami a 3m dlhým prívodným káblom pre montáž do 19" rozvádzača ....

    25.54 EUR 

    bez DPH

    30.64 EUR 

    s DPH

    Napájací panel DATAWAY PDU-5-SP-3M je vybavený prepäťovou ochranou. Chráni pred prepätím a filtruje napätie pre všetky pripojené spotrebiče. Napájací panel je dodávaný v prevedení s 5 zásuvkami a 3m dlhým prívodným káblom pre montáž do 19" rozvádzača.

    32.69 EUR 

    bez DPH

    39.22 EUR 

    s DPH

    Napájací panel DATAWAY PDU-8-SP-3M je vybavený prepäťovou ochranou. Chráni pred prepätím a filtruje napätie pre všetky pripojené spotrebiče. Napájací panel je dodávaný v prevedení s 8 zásuvkami a 3m dlhým prívodným káblom pre montáž do 19" rozvádzača.

    19.05 EUR 

    bez DPH

    22.86 EUR 

    s DPH

    Napájací panel DATAWAY PDU-3-PP-3M bez prepäťovej ochrany. Chráni pred prepätím a filtruje napätie pre všetky pripojené spotrebiče. Napájací panel je dodávaný v prevedení s 3 zásuvkami a 3m dlhým prívodným káblom pre montáž do 10" rozvádzača.

    24.93 EUR 

    bez DPH

    29.91 EUR 

    s DPH

    Napájací panel DATAWAY PDU-8-SP-3M je vybavený prepäťovou ochranou. Chráni pred prepätím a filtruje napätie pre všetky pripojené spotrebiče. Napájací panel je dodávaný v prevedení s 8 zásuvkami a 3m dlhým prívodným káblom pre montáž do 19" rozvádzača.

    0.41 EUR 

    bez DPH

    0.49 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC simplex SM

    0.97 EUR 

    bez DPH

    1.16 EUR 

    s DPH

    RI DF - Ocelová samosvorná kotva na optické káble flatdrop

    0.89 EUR 

    bez DPH

    1.07 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC, duplex SM, modrý

    0.85 EUR 

    bez DPH

    1.02 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail s konektorom SC/PC, LSZH, G.657A2 1,5m slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno.

    10.00 EUR 

    bez DPH

    12.00 EUR 

    s DPH

     

    100-PACK

    Krimpovací konektor DATAWAY RJ-45 na krimpovanie k metalickej kabeláži CAT5E v netienenom prevedení.

    19.00 EUR 

    bez DPH

    22.80 EUR 

    s DPH

     

    100-PACK

    Krimpovací konektor DATAWAY RJ-45 na krimpovanie k metalickej kabeláži CAT5E v tienenom prevedení.

    1.10 EUR 

    bez DPH

    1.32 EUR 

    s DPH

    Patch kábel šedej farby v dĺžke 0,25m, prevedenie FTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG26. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    3.62 EUR 

    bez DPH

    4.35 EUR 

    s DPH

    Patch kábel šedej farby v dĺžke 5m, prevedenie UTP, kategória 5E. Prierez vodičov je AWG24. Kontakty konektorov sú kryté tenkou vrstvou zlata.

    5.94 EUR 

    bez DPH

    7.12 EUR 

    s DPH

    Plastová zelená krytka konektora RJ-45 pre sieťové káble kategórie CAT5 a CAT6. Balenie obsahuje 100kusov.

    0.39 EUR 

    bez DPH

    0.47 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    4.51 EUR 

    bez DPH

    5.41 EUR 

    s DPH

    <p>&nbsp;Kotva určená pre ADSS optické káble na stredné a veľké vzdialenosti (70m až 200m). Pre káble s priemerom 8-15mm. 700N v zavislosti od optického kábla.</p>

    0.90 EUR 

    bez DPH

    1.08 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, duplex

    60.80 EUR 

    bez DPH

    72.96 EUR 

    s DPH

    Oceľové napínacie kliešte od výrobcu Sdünnger AQL, 25 mm, 1.5 mm, je nástroj vračňového typu, používaný na napínanie a rezanie oceľovej pásky

    40.64 EUR 

    bez DPH

    48.77 EUR 

    s DPH

    Prednosťou páskového upínacieho systému je nerezová páska vyrábaná z kvalitnej nerezovej ocele. Nerezová páska umožňuje kotvenie k ľubovoľne veľkým priemerom, okrúhlym, štvorcovým či viachranným profilom.