0
Košík je prázdny
0

    SFP moduly

    SFP moduly

    FIBRAIN je popredný európsky výrobca optických a metalických riešení Vašej siete. Pokiaľ kladiete dôraz na vysokú kvalitu a spoľahlivosť a taktiež nadčasové riešenia, ste na správnom mieste. Čisto európska výroba zaručuje dlhú životnosť a prepracované vyhotovenia.

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    10 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    cena po prihlásení

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...