0
Košík je prázdny
0

    Aktívne optické riešenia

    Aktívne optické riešenia

    FIBRAIN je popredný európsky výrobca optických a metalických riešení Vašej siete. Pokiaľ kladiete dôraz na vysokú kvalitu a spoľahlivosť a taktiež nadčasové riešenia, ste na správnom mieste. Čisto európska výroba zaručuje dlhú životnosť a prepracované vyhotovenia.

    Ďalšie podkategórie Aktívne optické riešenia

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    cena po prihlásení

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    cena po prihlásení

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického multimódového vedenia 1000BASE-SX+ na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 10/100/1000 Mbit/s duplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-LH+ na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...