0
Košík je prázdny
0

    HALNy HL-GSFP, GPON ONT SFP, SC/APC B+ (comp. Dasan, Huawei, ZTE)

    HALNy HL-GSFP, GPON ONT SFP, SC/APC B+ (comp. Dasan, Huawei, ZTE)
     
    Vaša cena bez DPH
    74.89 EUR
    Vaša cena s DPH
    89.86 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  10 ks
    Výrobca
    HALNy
    Kód
    S01409
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. GPON STICK môže pracovať v rozšírenom rozsahu teplôt (-40 až 85 C), takže ho môžete používať na miestach, kde sú dôležité obmedzené podmienky prostredia.

       

      HL-GSFP je GPON ONT skrytý v SFP transceiveri a nazvaný GPON STICK. HL-GSFP môže fungovať ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie. Produkty využívajú jedno vlákno na pripojenie jednotlivých domov a podnikov k sieti širokopásmových služieb až do gigabitových rýchlostí. Môže byť použitý v každom prepínači (L2 / L3), routeri, CPE alebo inom zariadení, ktoré má SFP port. To umožňuje pripojenie k sieťovým zariadeniam GPON, ako sú IP DSLAM, CCTV kamery, mobilné backhaul zariadenia, základňové stanice WiMAX a iné.


      Parametre

      Prevádzková teplota -40 to 85°C
      Rozmery 74 x 14 x 12 mm
      Spotreba 2.2W
      UPLINK 1 GPON port (SC/APC, SFP compliant interface)

      Napájanie

      Napájanie 3.3 V

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...