0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    19 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    70.44 EUR 

    bez DPH

    84.55 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    29.16 EUR 

    bez DPH

    35.02 EUR 

    s DPH

    HL-1GE je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    70.44 EUR 

    bez DPH

    84.55 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    HL-4GMV4 je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    37.80 EUR 

    bez DPH

    45.38 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    WiFi router HALNY HLE-3GM AC1200 pre vás vytvorí stabilné bezdrôtové pripojenie k internetu bez kompromisov. Oproti bežným routerom je tento model rýchlejší a stabilnejší. Štandard 802.11ac wave2 umožňuje routeru pracovať v dvoch rôznych pásmach súčasne.

    98.96 EUR 

    bez DPH

    118.77 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    Wi-Fi 6

    HL-4GXV je prémiový GPON ONT, ktorý funguje ako GPON WiFi6 router a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH. Produkty využívajú jedno vlákno na pripojenie jednotlivých domov a podnikov k sieti.

    33.43 EUR 

    bez DPH

    40.14 EUR 

    s DPH

    HL-1GC je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC C+ portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON

    100.30 EUR 

    bez DPH

    120.38 EUR 

    s DPH

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. GPON STICK môže pracovať v rozšírenom rozsahu teplôt (-40 až 85 C), takže ho môžete používa

    95.89 EUR 

    bez DPH

    115.10 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    60.90 EUR 

    bez DPH

    73.10 EUR 

    s DPH

    Novinka

    GLAN

    Wi-Fi 6

    EasyMesh

    WiFi router HALNY HLE-3GXV-F VoIP AX1800 pre vás vytvorí stabilné bezdrôtové pripojenie k internetu bez kompromisov. Oproti bežným routerom je tento model rýchlejší a stabilnejší. Štandard 802.11ax wave2 umožňuje routeru pracovať v dvoch rôznych pásmach

    56.87 EUR 

    bez DPH

    68.27 EUR 

    s DPH

    Novinka

    GLAN

    Wi-Fi 6

    EasyMesh

    WiFi router HALNY HLE-3GX-F AX1800 pre vás vytvorí stabilné bezdrôtové pripojenie k internetu bez kompromisov. Oproti bežným routerom je tento model rýchlejší a stabilnejší. Štandard 802.11ax wave2 umožňuje routeru pracovať v dvoch rôznych pásmach

    72.09 EUR 

    bez DPH

    86.54 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    CATV

    HALNy HL-2GRV poskytuje jeden port GPON (typ SC/APC), 2x GLAN, jeden port VoIP/FXS a port RF/CATV pre RF prekrytie. Všetky jednotky majú podporu Layer 3 (HGU / Router / NAT) a Layer 2.

    48.26 EUR 

    bez DPH

    57.94 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    Wi-Fi 6

    EasyMesh

    HLE-4GMV je domáci WiFi6 router. Produkty využívajú gigabit ethernet WAN (10/100/1000) na pripojenie jednotlivých domácností a firiem k sieti pre širokopásmové služby až do gigabitových rýchlostí.

    28.91 EUR 

    bez DPH

    34.72 EUR 

    s DPH

    HL-1GE2 je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    49.69 EUR 

    bez DPH

    59.65 EUR 

    s DPH

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    87.97 EUR 

    bez DPH

    105.59 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    60.71 EUR 

    bez DPH

    72.88 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    CATV

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-1G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

    103.50 EUR 

    bez DPH

    124.23 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    CATV

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    70.44 EUR 

    bez DPH

    84.55 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    89.60 EUR 

    bez DPH

    107.55 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos