0
Košík je prázdny
0

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    15 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    9.13 EUR 

    bez DPH

    10.95 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310

    14.14 EUR 

    bez DPH

    16.97 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    10.77 EUR 

    bez DPH

    12.92 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    15.40 EUR 

    bez DPH

    18.48 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    15.43 EUR 

    bez DPH

    18.51 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    10.42 EUR 

    bez DPH

    12.50 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    10.65 EUR 

    bez DPH

    12.78 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    10.39 EUR 

    bez DPH

    12.47 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    10.23 EUR 

    bez DPH

    12.28 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    26.60 EUR 

    bez DPH

    31.92 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100m, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

    18.13 EUR 

    bez DPH

    21.76 EUR 

    s DPH

    155 Mbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

    13.68 EUR 

    bez DPH

    16.41 EUR 

    s DPH

    155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    13.08 EUR 

    bez DPH

    15.69 EUR 

    s DPH

    155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    53.50 EUR 

    bez DPH

    64.20 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -50%

    10Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

    86.94 EUR 

    bez DPH

    104.33 EUR 

    s DPH

    OPTEC Optický SFP modul 1,25Gbps, WDM, TX1550/RX1310 (LC/20km,SM)

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...