0
Košík je prázdny
0

    E2000/APC - FC/PC

    E2000/APC - FC/PC

    Patchcordy a pigtaily rady Gold Grade sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi typmi konektorov, káblov a optických vlákien. Plne automatizovaný proces prípravy a leštenia zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

    Najpredávanejšie produkty

      Status

      Cena

      EUR
      EUR

      Filtrovať podľa parametra

      Filter skladu

      Sklad

      Podrobné vyhľadávanie

      1 produkt
      1 stránka

      Položek na stránku:

       
       
      31.81 EUR 

      bez DPH

      38.17 EUR 

      s DPH

      Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

       

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...