0
Košík je prázdny
0

    HUAWEI

    HUAWEI

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Rozhodnite sa pre kvalitný GPON, alebo XPON. Môžete si vybrať zo širokej ponuky za priaznivé ceny!

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    18 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    16.00 EUR 

    bez DPH

    19.22 EUR 

    s DPH

    Huawei EchoLife HG8310M ONT terminál je určený pre použitie v FTTH sieti.

    46.13 EUR 

    bez DPH

    55.38 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    GLAN

    Dual-band WiFi 5

    Huawei

    Huawei EG8145V5 je ONT jednotka určená pre použitie v sieti GPON. Dizajnové desktop prevedenie s externými anténami. Disponuje 4x GLAN portami, 2x telefónnymi portami (POTS), 1x USB portom a optickým portom. Umožňuje duálny prenos bezdrôtové WiFi siete v

    26.68 EUR 

    bez DPH

    32.12 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    Huawei

    Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 je premosťovací typ ONT používaný v riešení pre celooptický prístup Huawei.

    27.89 EUR 

    bez DPH

    33.58 EUR 

    s DPH

    HUAWEI HG8546M, GPON ONT, (1x GE, 3x FE, 1x FX, USB, WIFI)

    52.00 EUR 

    bez DPH

    62.51 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Huawei EG8145V5 je ONT jednotka určená pre použitie v sieti GPON. Dizajnové desktop prevedenie s externými anténami. Disponuje 4x GLAN portami, 2x telefónnymi portami (POTS), 1x USB portom a optickým portom. Umožňuje duálny prenos bezdrôtové WiFi siete v

    21.48 EUR 

    bez DPH

    25.77 EUR 

    s DPH

    PON SFP Transceiver pre priame pripojenie na pasívne singlemode optické linky. S týmto vysielačom a prijímačom SFP je možné pripojenie z optických vlákien bez samostatného modemu poskytovateľa a používa sa tu v prístupových sieťach FTTx.

    56.00 EUR 

    bez DPH

    67.31 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    Dual-band WiFi 6

    Huawei

    Huawei EG8145X6 je klientsky terminál ONT určený pre siete GPON. Je vybavený optickým konektorom SC/APC, 4x GLAN (10/100/1000 Mbps) a 1 telefónnym portom RJ11. Ďalšou výhodou je port USB 2.0, ktorý umožňuje napríklad vytvorenie SAMBA servera.

    18.00 EUR 

    bez DPH

    21.71 EUR 

    s DPH

    Huawei EchoLife HG8010H ONT terminál je určený pre použitie v FTTH sieti.

    65.00 EUR 

    bez DPH

    78.11 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    GLAN

    Dual-band WiFi 6

    ONT XG-PON HN8546X6 (4xGE, 1xFX, 2xUSB, WiFi6 2.4G+5G, 1xXG-PON) (SC/UPC)

    2 939.59 EUR 

    bez DPH

    3 527.62 EUR 

    s DPH

    HUAWEI H805GPFD, GPFD (16x GPON 1G karta, 16x SFP C+ moduly)

    38.00 EUR 

    bez DPH

    45.71 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    Huawei

    Huawei EG8040H6 z oficiálnej distribúcie je klientsky terminál ONT určený pre siete GPON. Je vybavený optickým konektorom SC/APC, 4x GLAN (10/100/1000 Mb/s).

    cena po prihlásení

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    49.00 EUR 

    bez DPH

    58.82 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    CATV

    HUAWEI HG8245H GPON ONT (4GE+2POTS+USB+WI-FI)

    389.00 EUR 

    bez DPH

    466.91 EUR 

    s DPH

    X2CS uplink 10GE je karta pre Huawei OLT, má 2 SFP + 10G porty....

    1 520.88 EUR 

    bez DPH

    1 825.16 EUR 

    s DPH

    HUAWEI H805GPFD, GPFD (16x GPON 1G karta, 16x SFP C+ moduly)

    2 923.01 EUR 

    bez DPH

    3 507.72 EUR 

    s DPH

    GPON OLT rady MA5800-X2 s podporou dvoch service slotov a osadenou základnou doskou H901BPSB.

    4 598.71 EUR 

    bez DPH

    5 518.56 EUR 

    s DPH

    GPON OLT rady MA5800-X2 s podporou dvoch service slotov a osadenou základnou doskou H901BPSB.

    1 670.38 EUR 

    bez DPH

    2 004.56 EUR 

    s DPH

    HUAWEI H805GPFD, GPFD (16x GPON 1G karta, 16x SFP C+ moduly)