0
Košík je prázdny
0

    SOLARIX

    SOLARIX

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky sieťových prvkov rôznych značiek. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    230 produktov
    12 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    18.62 EUR 

    bez DPH

    22.35 EUR 

    s DPH

    Legrand LINKEO modulárny patchpanel 24port 1U pre UTP i STP keystone, kovová vyväz. lišta; Rovnako ako všetky ostatné komponenty štruktúrovanej kabeláže je tento panel vyrobený tak, aby zaručoval maximálnu životnosť, veľmi dobrú funkčnosť a...

    3.12 EUR 

    bez DPH

    3.74 EUR 

    s DPH

    Panel vyväzovací 19" 1U-40mm plastové oká

    3.56 EUR 

    bez DPH

    4.27 EUR 

    s DPH

    Panel vyväzovací 19" 1U-40mm plastové oká

    2.54 EUR 

    bez DPH

    3.04 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov;...

    1.74 EUR 

    bez DPH

    2.09 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    8.21 EUR 

    bez DPH

    9.85 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    1.98 EUR 

    bez DPH

    2.38 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    2.53 EUR 

    bez DPH

    3.04 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    3.23 EUR 

    bez DPH

    3.87 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    4.61 EUR 

    bez DPH

    5.53 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    6.08 EUR 

    bez DPH

    7.30 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    0.42 EUR 

    bez DPH

    0.50 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 12 vlákien, SM, 9/125.

    0.54 EUR 

    bez DPH

    0.65 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 12 vlákien, SM, 9/125.

    0.71 EUR 

    bez DPH

    0.85 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 24 vlákien, SM, 9/125.

    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.22 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 2 vlákna, SM, 9/125.

    0.25 EUR 

    bez DPH

    0.30 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 4 vlákna, SM, 9/125.

    0.35 EUR 

    bez DPH

    0.42 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 8 vlákien, SM, 9/125.

    33.68 EUR 

    bez DPH

    40.42 EUR 

    s DPH

    RJ45 8p8c, RJ12 6p6c, RJ11 6p4c, RJ10 4p4c a 4p2c.

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • U

      Ukončená výroba

    • HLS

      - Hlavný sklad
    • RMA

      - Reklamačný
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je na sklade

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...