0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    280 produktov
    14 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    3.30 EUR 

    bez DPH

    3.96 EUR 

    s DPH

    Patch káble Solarix kategórie 6 sú kvalitné prepojovacie káble, ktoré sa vyznačujú výbornými prenosovými vlastnosťami, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Patch káble sú vyrobené s tzv. liatou ochranou, ktorá zaisťuje pevné priľnutie konektora k...

    2.90 EUR 

    bez DPH

    3.48 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    13.22 EUR 

    bez DPH

    15.87 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    2.60 EUR 

    bez DPH

    3.12 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    4.30 EUR 

    bez DPH

    5.16 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    5.30 EUR 

    bez DPH

    6.36 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    7.30 EUR 

    bez DPH

    8.76 EUR 

    s DPH

    Tienené patch káble štruktúrované kabeláže Solarix v produktovej rade Solarix 10G sú vysoko spoľahlivé a kvalitné komponenty kategórie 6A, ktoré sú prispôbené zvýšeným požiadavkam na prenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT.

    0.44 EUR 

    bez DPH

    0.53 EUR 

    s DPH

     

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 12 vlákien, SM, 9/125.

    0.83 EUR 

    bez DPH

    1.00 EUR 

    s DPH

     

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 24 vlákien, SM, 9/125.

    0.21 EUR 

    bez DPH

    0.25 EUR 

    s DPH

     

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 2 vlákna, SM, 9/125.

    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

     

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 4 vlákna, SM, 9/125.

    0.49 EUR 

    bez DPH

    0.59 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 12 vlákien, SM, 9/125.

    0.69 EUR 

    bez DPH

    0.82 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 12 vlákien, SM, 9/125.

    0.78 EUR 

    bez DPH

    0.94 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 24 vlákien, SM, 9/125.

    0.21 EUR 

    bez DPH

    0.25 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 2 vlákna, SM, 9/125.

    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 4 vlákna, SM, 9/125.

    0.39 EUR 

    bez DPH

    0.47 EUR 

    s DPH

    Závesný optický kábel DROP1000 s LSOH plášťom, 8 vlákien, SM, 9/125.

    0.38 EUR 

    bez DPH

    0.46 EUR 

    s DPH

    Novinka

    Vonkajší optický samonosný Flat DROP kábel Solarix SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň FCA. Kábel pre ploché konštrukcie a je ideálny pre nadzemné inštalácie s previsy až do 80m pri použití kotiev pre ploché káble, kábel je tiež možné inšt

    0.59 EUR 

    bez DPH

    0.70 EUR 

    s DPH

    Novinka

    Vonkajší optický samonosný Flat DROP kábel Solarix FLAT-DROP-24-OS-PE s triedou reakcie na oheň FCA. Kábel pre ploché konštrukcie a je ideálny pre nadzemné inštalácie s previsy až do 80m pri použití kotiev pre ploché káble, kábel je tiež možné inšt

    71.26 EUR 

    bez DPH

    85.51 EUR 

    s DPH

    Kliešte HT-N3 sú určené pre krimpovanie konektorov Solarix s označením KRJS45/6ASLD. Kliešte sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť.

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...