0
Košík je prázdny
0

    EDFA-HA-5833A-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 33dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    EDFA-HA-5833A-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 33dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory
     
    Vaša cena bez DPH
    2 030.24 EUR
    Vaša cena s DPH
    2 436.29 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OEM
    Kód
    S00480
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte


      Parametre

      Prevedenie

      Prevedenie 19" rackmount

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...