0
Košík je prázdny
0

    Aktívne prvky

    Aktívne prvky

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    219 produktov
    11 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    20.04 EUR 

    bez DPH

    24.07 EUR 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    15.98 EUR 

    bez DPH

    19.19 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    35.19 EUR 

    bez DPH

    42.25 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    124.51 EUR 

    bez DPH

    149.43 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    78.07 EUR 

    bez DPH

    93.79 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    174.83 EUR 

    bez DPH

    209.91 EUR 

    s DPH

    Ubiquiti ES-24-LITE 24-port + 2xSFP Gigabit switch 1U Rack 19"

    339.77 EUR 

    bez DPH

    407.84 EUR 

    s DPH

    Ubiquiti ES-48-LITE 48-port + 2xSFP Gigabit + 2xSFP+ 10GbE switch 1U Rack 19''

    351.87 EUR 

    bez DPH

    422.35 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 250W.

    258.40 EUR 

    bez DPH

    310.19 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 150W.

    15.39 EUR 

    bez DPH

    18.58 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

    10.73 EUR 

    bez DPH

    12.90 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    26.91 EUR 

    bez DPH

    32.32 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    20.96 EUR 

    bez DPH

    25.18 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    338.07 EUR 

    bez DPH

    405.79 EUR 

    s DPH

    CRS328-4C-20S-4S + RM má 32 portov. Presnejšie sa jedná o 20 SFP portov, 4 ETH / SFP combo porty a 4 SFP + porty pre pripojenie 10G modulov. Celkom teda switch disponuje 28 nezávislými portami. Combo porty je možné softvérovo ovládať pomocou...

    10.12 EUR 

    bez DPH

    12.14 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    12.43 EUR 

    bez DPH

    14.91 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    494.81 EUR 

    bez DPH

    593.89 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájenia 150W.