0
Košík je prázdny
0

    Aktívne prvky

    Aktívne prvky

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    216 produktov
    11 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    21.01 EUR 

    bez DPH

    25.24 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    167.05 EUR 

    bez DPH

    200.57 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    Cloud Router Switch L3. Switch je osadený 24x Gigabit LAN portami a 2x SFP+/SFP portami s namontovaním do racku.

    10.73 EUR 

    bez DPH

    12.90 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    48.24 EUR 

    bez DPH

    57.89 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Datasheet...

    165.00 EUR 

    bez DPH

    198.11 EUR 

    s DPH

    TL-SG3428 poskytuje 24x GLAN portov. Navyše sú k dispozícii aj štyri 1G SFP sloty.

    18.91 EUR 

    bez DPH

    22.71 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    18.55 EUR 

    bez DPH

    22.28 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    10.98 EUR 

    bez DPH

    13.20 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    10.49 EUR 

    bez DPH

    12.61 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.

    67.02 EUR 

    bez DPH

    80.54 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    PoE

    EdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všade tam, kde je nutné smerovať veľké množstvo dát, do malých a stredných firiem a všade, kde je kladený dôraz na bezpečnosť siete.

    16.66 EUR 

    bez DPH

    20.01 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak.

    53.61 EUR 

    bez DPH

    64.44 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    122.23 EUR 

    bez DPH

    146.79 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM je operačným systémom SwOS poháňaný 24-portový Gigabitový Ethernet switch s dvoma SFP+ portami v 1U rack prevedení.

    115.05 EUR 

    bez DPH

    138.09 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    17.56 EUR 

    bez DPH

    21.07 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 10km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    7.74 EUR 

    bez DPH

    9.31 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.

    20.10 EUR 

    bez DPH

    24.15 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    23.65 EUR 

    bez DPH

    28.49 EUR 

    s DPH

    UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický prevodník, ktorý umožňuje poskytovateľom internetu doviezť optický kábel k zákazníkovi a pripojiť jeho domácu sieť bez potreby zariadenia s SFP slotom.