0
Košík je prázdny
0

    SFP optické moduly

    SFP optické moduly

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    10.56 EUR 

    bez DPH

    12.69 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    10.61 EUR 

    bez DPH

    12.75 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.60 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx aj Rx) 1310nm, rýchlosťou 10 Gbps, vybavený dvoma LC konektormi s UPC brúsením a je určený pre spojenie na vzdialenosť 10 km.

    30.80 EUR 

    bez DPH

    36.98 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    17.57 EUR 

    bez DPH

    21.11 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    5.88 EUR 

    bez DPH

    7.06 EUR 

    s DPH

    Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rýchlosťou 1 Gbps, vybavený jedným LC konektorom s UPC brúsením a je určený na spojenie na vzdialenosť 3 km.

    11.30 EUR 

    bez DPH

    13.56 EUR 

    s DPH

    S-RJ45-01 predstavuje všestranný Gigabitový SFP metalický modul od výrobcu Conexpro s RJ45 konektorom na použitie s metalickým káblom a možnosťou prenosu dát rýchlosťou 10/100/1000 Mbps.

    16.01 EUR 

    bez DPH

    19.24 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    12.05 EUR 

    bez DPH

    14.49 EUR 

    s DPH

    Priamy 1m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    5.88 EUR 

    bez DPH

    7.06 EUR 

    s DPH

    Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rýchlosťou 1 Gbps, vybavený jedným LC konektorom s UPC brúsením a je určený na spojenie na vzdialenosť 3 km.

    6.85 EUR 

    bez DPH

    8.22 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -51%

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 300m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    14.83 EUR 

    bez DPH

    17.90 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

    13.21 EUR 

    bez DPH

    15.88 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    1.00 EUR 

    bez DPH

    1.20 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -91%

    155 Mbps SFP WDM optický modul s konektormi SC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    16.48 EUR 

    bez DPH

    19.88 EUR 

    s DPH

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    14.33 EUR 

    bez DPH

    17.20 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 550m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    16.48 EUR 

    bez DPH

    19.78 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx/Rx) 1270/1330 nm, rýchlosťou 10 Gbps, vybavený jedným LC konektorom

    16.48 EUR 

    bez DPH

    19.78 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx/Rx) 1330/1270 nm, rýchlosťou 10 Gbps, vybavený jedným LC konektorom

    12.02 EUR 

    bez DPH

    14.43 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    Set (2ks) 1,25 Gbps SFP optických modulov s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracujú s vlnovou dĺžkou 1310nm.

    5.39 EUR 

    bez DPH

    6.50 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.