0
Košík je prázdny
0

    Metalické RJ45

    Metalické RJ45

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    12 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    11.22 EUR 

    bez DPH

    13.46 EUR 

    s DPH

    S-RJ45-01 predstavuje všestranný Gigabitový SFP metalický modul od výrobcu Conexpro s RJ45 konektorom na použitie s metalickým káblom a možnosťou prenosu dát rýchlosťou 10/100/1000 Mbps.

    28.42 EUR 

    bez DPH

    34.11 EUR 

    s DPH

    Extralink SFP RJ45 modul s priepustnosťou 1000 Mb/s je výkonné a cenovo výhodné zariadenie, ktoré vyhovuje štandardom Gigabit Ethernet a 1000-BASE-T definovaným IEEE 802. 3-2002 a IEEE 802.3ab.

    20.34 EUR 

    bez DPH

    24.44 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    45.79 EUR 

    bez DPH

    54.97 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    14.62 EUR 

    bez DPH

    17.65 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

    30.80 EUR 

    bez DPH

    36.98 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    42.21 EUR 

    bez DPH

    50.76 EUR 

    s DPH

    TL-SM5310-T je univerzálny 10-Gigabitový SFP+ metalický modul značky TP-Link s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou dáta rate 100M/1G/10 Gbps . Dosah modulu je pri rýchlostiach od 100M do 5 Gbps 100m , pri 10 Gbps je to iba 30m (pri...

    47.74 EUR 

    bez DPH

    57.40 EUR 

    s DPH

    UACC-CM-RJ45-10G (predtým UF-RJ45-10G) je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G/10 Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to iba 30m.

    57.45 EUR 

    bez DPH

    69.04 EUR 

    s DPH

    UACC-CM-RJ45-MG je univerzálny 10-Gigabitový SFP+ metalický modul od značky Ubiquiti Networks s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G/2.5G/5G aj 10 Gbps.

    13.21 EUR 

    bez DPH

    15.88 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    23.40 EUR 

    bez DPH

    28.08 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100m, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.

    19.00 EUR 

    bez DPH

    22.91 EUR 

    s DPH

    SM331T je univerzálny Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je až na 100m a má odolné kovové šasi, čo napomáha správnemu odvodu tepla.