0
Košík je prázdny
0

    Optické vysielače

    Optické vysielače

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    9 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    1 138.10 EUR 

    bez DPH

    1 365.73 EUR 

    s DPH

    HT1505AC-15 optický vysielač 1550nm, 10dB

    207.70 EUR 

    bez DPH

    249.24 EUR 

    s DPH

    MTX-1xxx je nezávislý mini optický vysielač s výstupným výkonom 0 alebo 3 dBm. Umožňuje napájať výstupný signál 47-1006 MHz RF. Signál z vysielača je distribuovaný cez konektor SC / APC cez jedno optické vlákno. Jediné nastavenie potrebné počas...

    455.60 EUR 

    bez DPH

    546.72 EUR 

    s DPH

    MTX-1xxx je nezávislý mini optický vysielač s výstupným výkonom 0 alebo 3 dBm. Umožňuje napájať výstupný signál 47-1006 MHz RF. Signál z vysielača je distribuovaný cez konektor SC / APC cez jedno optické vlákno. Jediné nastavenie potrebné počas...

    462.30 EUR 

    bez DPH

    554.76 EUR 

    s DPH

    MTX-1xxx je nezávislý mini optický vysielač s výstupným výkonom 0 alebo 3 dBm. Umožňuje napájať výstupný signál 47-1006 MHz RF. Signál z vysielača je distribuovaný cez konektor SC / APC cez jedno optické vlákno. Jediné nastavenie potrebné počas...

    462.00 EUR 

    bez DPH

    554.40 EUR 

    s DPH

    MTX neo je optický vysielač s optickým výstupným výkonom 0,3 alebo 6 dBm. Umožňuje vstup RF signálu vo frekvenčnom rozsahu 47-1218 MHz. Signál z vysielača cez konektor SC/APC je distribuovaný cez jedno optické vlákno.

    525.00 EUR 

    bez DPH

    630.00 EUR 

    s DPH

    MTX neo je optický vysielač s optickým výstupným výkonom 0,3 alebo 6 dBm. Umožňuje vstup RF signálu vo frekvenčnom rozsahu 47-1218 MHz. Signál z vysielača cez konektor SC/APC je distribuovaný cez jedno optické vlákno.

    525.00 EUR 

    bez DPH

    630.00 EUR 

    s DPH

    MTX neo je optický vysielač s optickým výstupným výkonom 0,3 alebo 6 dBm. Umožňuje vstup RF signálu vo frekvenčnom rozsahu 47-1218 MHz. Signál z vysielača cez konektor SC/APC je distribuovaný cez jedno optické vlákno.

    462.00 EUR 

    bez DPH

    554.40 EUR 

    s DPH

    MTX neo je optický vysielač s optickým výstupným výkonom 0,3 alebo 6 dBm. Umožňuje vstup RF signálu vo frekvenčnom rozsahu 47-1218 MHz. Signál z vysielača cez konektor SC/APC je distribuovaný cez jedno optické vlákno.

    338.80 EUR 

    bez DPH

    406.56 EUR 

    s DPH

    MTX neo je optický vysielač s optickým výstupným výkonom 0,3 alebo 6 dBm. Umožňuje vstup RF signálu vo frekvenčnom rozsahu 47-1218 MHz. Signál z vysielača cez konektor SC/APC je distribuovaný cez jedno optické vlákno.