0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor
     
    Vaša cena bez DPH
    42.15 EUR
    Vaša cena s DPH
    50.58 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S1-3409
    Part No.
    RP-PA4L-01SCA-01SCA-100.0-13D-2
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    DATAWAY DRAG-04, Držiak kotvy, na stĺp, kovový DATAWAY DRAG-04, Držiak kotvy, na stĺp, kovový

    DW-DRAG-04 

    1.09 EUR  bez DPH
    DATAWAY RI-DD, Kotva pre optický kábel DROP (3-6mm), oceľová DATAWAY RI-DD, Kotva pre optický kábel DROP (3-6mm), oceľová

    DW-RI-DD 

    0.92 EUR  bez DPH
    DRAG, Držiak kotvy, na stĺp, kovový DRAG, Držiak kotvy, na stĺp, kovový

    DW-DRAG 

    1.19 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  120m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 120m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-120.0-13D-2 

    47.32 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  130m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 130m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-130.0-13D-2 

    52.05 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  140m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 140m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-140.0-13D-2 

    59.40 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  150m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 150m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-150.0-13D-2 

    60.07 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  20m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 20m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-020.0-13D-2 

    16.91 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  250m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 250m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-250.0-13D-2 

    85.20 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  25m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-025.0-13D-2 

    19.08 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  35m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-035.0-13D-2 

    22.45 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  40m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 40m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-040.0-13D-2 

    24.31 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  55m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 55m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-055.0-13D-2 

    26.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  60m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 60m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-060.0-13D-2 

    31.74 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  80m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 80m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-080.0-13D-2 

    34.93 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  90m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 90m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-090.0-13D-2 

    36.16 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-015.0-13D-2 

    14.28 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 RapidBox, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-045.0-13D-2 

    24.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/APC - LC/APC  3m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/APC - LC/APC 3m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor

    PA4L-02LCA-02LCA-003.0-13D-2 

    31.11 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/APC - LC/APC  5m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord LC/APC - LC/APC 5m, 3mm, G.657A1, duplex, outdoor

    PA4L-02LCA-02LCA-005.0-13D-2 

    33.85 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-010.0-13D-1 

    14.55 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-02SCA-02LC-015.0-13D-2 

    18.66 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-015.0-13D-2 

    14.22 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  2m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 2m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-002.0-13D-2 

    8.54 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, duplex, outdoor

    PA4L-02SCA-02LC-030.0-13D-1 

    22.17 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-030.0-13D-2 

    16.01 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  3m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 3m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-003.0-13D-2 

    11.63 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC  5m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - LC/PC 5m, 3.0mm, G.657A1, 900N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01LC-005.0-13D-2 

    12.60 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-010.0-13D-2 

    17.19 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  160m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 160m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-160.0-13D-1 

    46.80 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  170m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 170m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-170.0-13D-1 

    49.36 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  180m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 180m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-180.0-13D-2 

    68.38 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  190m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 190m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-190.0-13D-2 

    59.20 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  200m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 200m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-200.0-13D-2 

    80.05 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  220m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 220m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-220.0-13D-2 

    60.79 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 30m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-030.0-13D-2 

    21.06 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  3m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 3m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-003.0-13D-2 

    10.47 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  50m, 3mm, G.657A1, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 50m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-050.0-13D-2 

    28.58 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  5m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC 5m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SCA-005.0-13D-2 

    8.62 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/APC  70m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03 SCA-SCA 70m, 3mm G.657A1

    RP-PA4L-01SCA-01SCA-070.0-13D-2 

    32.56 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 10m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-010.0-13D-2 

    14.15 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 15m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-015.0-13D-2 

    16.08 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 20m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-020.0-13D-2 

    17.94 EUR  bez DPH
    FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC  30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor FIBRAIN DR03, Optický patchcord SC/APC - SC/PC 30m, 3.0mm, G.657A1, 300N, simplex, outdoor

    PA4L-01SCA-01SC-030.0-13D-2 

    19.72 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

       

      AERO-DR03 s triedou reakcie na oheň Dca je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navyše obsahuje špeciálnu zmes, vďaka ktorej je optický kábel UV stabilný. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 900 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú dosiahnuť vynikajúce prenosových a inštalačných vlastností v stiesnených priestoroch a kdekoľvek, kde je potrebné rozviesť viac oddelených spojov.


      Variant RapidBox DR03 je navinutý patchcord na kartónovom bubne, ktorý spĺňa požiadavky zákazníka. Všetko je vo vonkajšej kartónovej škatuli, takže produkt je počas prepravy a skladovania chránený. Preto súprava zaručuje ľahkú a bezpečnú inštaláciu. Bezpečný je špeciálny odvíjací systém káblov a zaručuje správne odvíjanie kábla (bez zamotania).

      Parametre

      Konektory SC/APC - SC/APC
      Max. allowed tension 900 N

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Použitie

      Použitie Orange, Telekom, UPC, Slovanet a iní

      Prevedenie

      Prevedenie RapidBox

      Priemer kábla

      Priemer kábla (mm) 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Video

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené