0
Košík je prázdny
0

    Produkt je vyradený!

    Produkt už nie je v našej ponuke.

    Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

    iusr

    FIBRAIN MK-DX26, optický kábel, 2-vlákno, G.657A1, 2.6mm, 250um

    FIBRAIN MK-DX26, optický kábel, 2-vlákno, G.657A1, 2.6mm, 250um
     
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S02351
    Webstránky

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

     

    Máte na výber 3 varianty

    porovnať všetko

      Podrobnosti o produkte

      MetroJET MK-DX26 je optický 2-vláknový mikrokábel s optickými vláknami v primárnej ochrane priemere 250 mikrometrov.


      Špeciálne tvarovaný vonkajší plášť kábla pre nižšie trenie pri zafukovaní zaistí veľmi jednoduchú inštaláciu. Určený je do vonkajšieho prostredia, predovšetkým pre zafúknutie do HDPE rúr a mikrotrubičiek (12/8mm, 10/8mm, 7/3,5mm, 5/3,5mm).


      Optické vlákno G.657A1 je vedené v gelom plnených trubičkách omotaných okolo centrálneho ťahového prvku. Rozsah teploty -40°C až +70°C. Priemer káblu je 2,6 mm.

       

      Použitie:

       

      • zafukovanie do HDPE trubiek a mikrotrubičiek
      • FTTH riešenie, ako aj pripojenie poslednej míle
      • uloženie do kablových žlabov
      • uloženie do kablových chráničiek
      • chbticové trasy sietí
      • vedlajšie trasy

       

      Dôležitý oznam:

       

      V prípade odvíjania káblov a mikrotrubičiek sa účtuje poplatok. Ak si prajete kábel odvinúť na drevenú cievku, učtovať sa bude vratná cievka v hodnote 10 EUR bez DPH / malá, prípadne podľa potreby 13 EUR bez DPH / veľká.

      Parametre

      Počet vlákien

      Celkový počet vlákien (2)
      Farba plášťa čierna
      Konštrukcia CLT
      Krátkodobá tlaková odolnosť 500 N / 100 mm, max. 15 min
      Max. pevnosť v ťahu (N) 100 N
      Plášť HDPE outer jacket

      Použitie

      Použitie vonkajšie
      Prevádzková teplota (°C) -40°C to +70°C

      Priemer kábla

      Priemer kábla (mm) 2.6 mm
      Trieda reakcie na oheň -
      Typ buffra 250um

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1, Corning
      Útlum pri 1310nm -
      Útlum pri 1550nm -

      Video

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené