0
Košík je prázdny
0

    HALNY HL-1G, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge

    HALNY HL-1G, GPON ONT, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge
     

    Gigabit

    Vaša cena bez DPH
    26.77 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    26.86 EUR
    Vaša cena s DPH
    32.24 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  20 ks
    Výrobca
    HALNy
    Kód
    S01313
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-1G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie. Konštrukcia HL-1G zaručuje multi-interoperabilitu s množstvom dodávateľov OLT.

       

      Produkty ONT / ONU sú testované a preukázali interoperabilitu s väčšinou hlavných dodávateľov GPON OLT. Spoločnosť HALNy sa špecializuje na nákladovo efektívne návrhy a úzko spolupracuje s poskytovateľmi služieb, aby zlepšila svoj obchodný prípad prostredníctvom komplexnej škály štandardných produktov podporujúcich spoločné požiadavky odvetvia. Spoločnosť HALNy poskytuje aj vlastné návrhy a služby, ktoré spĺňajú jedinečné potreby zákazníkov. Sieťové rozhranie je v súlade s ITU-T G.984.5, aby poskytovalo 2,5 Gb / s smerom nadol a 1,25 Gb / s upstream. LAN rozhranie poskytuje gigabitovú službu.

       

      Oficiálna kompatibilita:

       

      • Huawei    MA56xx series (including version for Asia: MA5683T) and MA5800 series
      • Dasan   V5804/V5808/V5816
      • Raisecom    ISCOM6800
      • Cisco/Altice    ME4601
      • Ericsson   EDA1500
      • Zyxel   OLT1408, IES 4204
      • Nokia (Alcatel-Lucent)    ISAM FX-4
      • ZTE   C320/C220
         

       


      Parametre

      GPON - RX 1490nm -8 dBm ~ -28dBm
      GPON - TX 1310nm +0.5dBm ~ + 5dBm

      Napájanie

      Napájanie 12V / 0,5A
      Operačné módy Bridge mód
      Rozhranie FIBER (1) SC/APC
      Rozhranie LAN (1) GLAN
      Rozmery 125 mm x 90 mm x 37 mm
      Spotreba 3 to 5 W
      Wireless nie

      Video

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...