0
Košík je prázdny
0

    HUAWEI HG8310M, GPON ONT, 1x GPON SC/PC, 1x GLAN

    HUAWEI HG8310M, GPON ONT, 1x GPON SC/PC, 1x GLAN
     
    Vaša cena bez DPH
    21.41 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    21.50 EUR
    Vaša cena s DPH
    25.80 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    HUAWEI
    Kód
    S1-3625
    Part No.
    HG8310M
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Záruka: 24 mesiacov

      Vybavené je 1x GPON SC/PC portom a taktiež 1x gigabitovým LAN portom.

      Prístroj má veľmi malé rozmery, jeho nastavenie na strane klienta nespôsobuje žiadne problémy. Terminál ponúka vysoký výkon a veľmi vysokú priepustnosť, spĺňajúcu aj tie najnáročnejšie požiadavky. Napájanie spínaným zdrojom 12V 0,5A.


      Parametre

      Napájanie 12V / 0,5A
      Rozhranie FIBER 1x SC/PC
      Rozhranie LAN 1x GLAN
      Wireless nie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...