0
Košík je prázdny
0

    Produkt je vyradený!

    Produkt už nie je v našej ponuke.

    Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

    iusr

    HUAWEI HS8546V5, GPON ONT, 4x GLAN, 1x POTS, WiFi AC, 1x USB, SC/UPC

    HUAWEI HS8546V5, GPON ONT, 4x GLAN, 1x POTS, WiFi AC, 1x USB, SC/UPC
     
    Výrobca
    HUAWEI
    Kód
    S01325

      Podrobnosti o produkte

      Echo Life HS8546V5, optický sieťový terminál (ONT), je špičková domáca brána v riešení Huawei FTTH. Pomocou technológie GPON je zabezpečený ultra širokopásmový prístup pre domácich používateľov a SOHO. HS8546V ponúka 1 * POTS porty, 4 * GE Ethernet porty a 2,4G a 5G Wi-Fi.


      H8546M ponúka pokročilé možnosti preposielania, ktoré poskytujú skvelý zážitok zo služieb VoIP, internetu a HD videa. Preto H8546V5 poskytuje perfektné terminálové riešenie a budúce služby podporujúce podporu FTTH.


      Parametre

      Hmotnosť 0,80 kg
      Rozhranie LAN 4x GLAN
      Rozhranie VoIP 1x POTS
      Rozmery 265mm x 176mm x 82mm
      Wireless standards 802.11a/b/g/n/ac
      Zisk antény 2 dBi

      Napájanie

      Napájanie 11–14 VDC, 1 A

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...