0
Košík je prázdny
0

    Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex

    Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex
     
    Vaša cena bez DPH
    90.56 EUR
    Vaša cena s DPH
    108.67 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    Mantar
    Kód
    S00016
    Part No.
    SRZ-1
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-024-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 0.99 EUR  bez DPH
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    BURRY-DAC-G-02-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-048-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 1.46 EUR  bez DPH
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 8-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 8-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    BURRY-DAC-G-08-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 24-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 24-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    BURRY-DAC-G-24-A-0XC20ORTT 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex

    SRZ-2 

    Porovnať 87.04 EUR  bez DPH
    12/8mm mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri - žltá 12/8mm mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri - žltá

     

    Porovnať 0.50 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex

    FDH-C1-0-0-2-0000-0-0 

    Porovnať cena po prihlásení  
    FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov

    FDH-D0-2-0-0 

    Porovnať cena po prihlásení  
    Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex

    SRZ-3 

    Porovnať 293.85 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex

    SRZ-4 

    Porovnať 199.50 EUR  bez DPH
    FGP-144, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, IP65 FGP-144, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, IP65

    FGP-144 

    Porovnať 248.78 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický rozvádzač je konštruovaný ako univerzálny pilierový rozvádzač , pre ukončenie, alebo k prepojeniu optických káblov zafúknutých v mikrotrubičkách, alebo V HDPE chráničkách. Konštrukcia rozvádzača umožňuje jeho využitie vo vonkajšom a vnútornom prostredí. Rozvádzač sa inštaluje vo voľnom prostredí do výkopu.


      Parametre

      Farba šedá, RAL7035
      Hmotnosť (kg) 7 kg
      Stupeň ochrany IP 65
      Šírka (mm) 150 mm
      Výška (mm) 1250 mm

      Hĺbka rozvádzača

      Hĺbka (mm) 60 mm

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...