0
Košík je prázdny
0

    MikroTik S-85DLC05D, SFP SX-LC (MM) 850nm, DDM

    MikroTik S-85DLC05D, SFP SX-LC (MM) 850nm, DDM
     
    Vaša cena bez DPH
    12.25 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    12.34 EUR
    Vaša cena s DPH
    14.81 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  20 ks
    Výrobca
    Mikrotik
    Kód
    SMK000109
    Part No.
    S-85DLC05D
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

      Podrobnosti o produkte

      S-85DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje. Moduly sú testované a sú kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN a CCR1036-12G-4S. Moduly sú kompatibilné aj so zariadeniami iných výrobcov

      Parametre

      Použitie

      Použitie vnútorné

      Prevedenie

      Prevedenie desktop

      Obchodné informácie

      Produkt manažér:

      Mgr. Ivan Tyuchtyuch@tes-slovakia.sk

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené