0
Košík je prázdny
0

    Optické príslušenstvo

    Optické príslušenstvo

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky sieťových prvkov rôznych značiek. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    204.52 EUR 

    bez DPH

    245.53 EUR 

    s DPH

    CWDM MUX / DEMUX je pasívny prvok umožňujúci zlúčenie až ôsmich optických vlákien do jedného. Prednosťou riešenia je zníženie nákladov najmä pri inštaláciách optických trás na dlhšie vzdialenosti. Technické špecifikácie: Do jednotky je určené až 8...

    237.23 EUR 

    bez DPH

    284.79 EUR 

    s DPH

    Sady obsahuje dva SFP + moduly podporujúce technológiu WDM, vďaka ktorej je možné prenášať dáta v oboch smeroch po jedinom vlákne! Priepustnosť SFP + kitu je 10 Gbps na vzdialenosti do 10 km.

    97.23 EUR 

    bez DPH

    116.78 EUR 

    s DPH

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvoma LC konektormi, 1310nm vlnovou dĺžkou s možnosťou pripojenia až na vzdialenosť 10km.

    39.28 EUR 

    bez DPH

    47.24 EUR 

    s DPH

    S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

    35.04 EUR 

    bez DPH

    42.16 EUR 

    s DPH

    Priamy 5m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    87.66 EUR 

    bez DPH

    105.30 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    44.19 EUR 

    bez DPH

    53.13 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    15.71 EUR 

    bez DPH

    18.96 EUR 

    s DPH

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    48.11 EUR 

    bez DPH

    57.85 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    60.88 EUR 

    bez DPH

    73.16 EUR 

    s DPH

    S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

    24.55 EUR 

    bez DPH

    29.57 EUR 

    s DPH

    S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

    11.78 EUR 

    bez DPH

    14.25 EUR 

    s DPH

    S-85DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje.

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...