0
Košík je prázdny
0

    Optické príslušenstvo

    Optické príslušenstvo

    Do kategórie sieťové prvky spadajú všetky zariadenia, ktoré sa podieľajú na tvorbe nielen internetového pripojenia. Okrem štandardných prvkov, ako je router, switch alebo ethernetový kábel, tu nájdete aj napríklad sieťové NAS, LTE modemy a rad ďalších zariadení.MikroTik ponúka routery, prístupové body a ďalšie sieťové prvky s najmodernejšími technológiami a vlastným operačným systémom RouterOS.

    Ďalšie podkategórie Optické príslušenstvo

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    45.81 EUR 

    bez DPH

    54.99 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    20.35 EUR 

    bez DPH

    24.45 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    43.33 EUR 

    bez DPH

    51.99 EUR 

    s DPH

    Nové DAC káble od EXTRALINK podporujúci QSFP+ (40G)! Jedná sa o vysoko nákladovo efektívny spôsob pripojenia dvoch zariadení QSFP+

    55.96 EUR 

    bez DPH

    67.18 EUR 

    s DPH

    XQ+BC0003-XS+ je break-out kábel z QSFP28 na 4x SFP28. Tento prírastok do 100 Gigabitového produktového radu MikroTiku vám umožňuje pripojiť na jednej strane 100 Gigabit a na strane druhej až 4 zariadenia a to rýchlosťou 25 Gigabit

    20.89 EUR 

    bez DPH

    25.07 EUR 

    s DPH

    UC-DAC-SFP28 je prvý DAC kábel výrobcu Ubiquiti, ktorý je zakončený modulmi so štandardom SFP28.

    32.38 EUR 

    bez DPH

    38.86 EUR 

    s DPH

    UC-DAC-SFP28 je prvý DAC kábel výrobcu Ubiquiti, ktorý je zakončený modulmi so štandardom SFP28.

    45.96 EUR 

    bez DPH

    55.15 EUR 

    s DPH

    UC-DAC-SFP28 je prvý DAC kábel výrobcu Ubiquiti, ktorý je zakončený modulmi so štandardom SFP28.

    12.20 EUR 

    bez DPH

    14.75 EUR 

    s DPH

    S-85DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje.

    16.30 EUR 

    bez DPH

    19.67 EUR 

    s DPH

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    49.86 EUR 

    bez DPH

    59.94 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    40.71 EUR 

    bez DPH

    48.96 EUR 

    s DPH

    S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvoma LC konektormi, 850nm vlnovou dĺžkou s možnosťou pripojenia až na vzdialenosť 300m.

    24.58 EUR 

    bez DPH

    29.52 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    24.58 EUR 

    bez DPH

    29.52 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    24.58 EUR 

    bez DPH

    29.52 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    24.58 EUR 

    bez DPH

    29.52 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    24.58 EUR 

    bez DPH

    29.52 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    273.82 EUR 

    bez DPH

    328.61 EUR 

    s DPH

    CWDM MUX / DEMUX je pasívny prvok umožňujúci zlúčenie až ôsmich optických vlákien do jedného. Prednosťou riešenia je zníženie nákladov najmä pri inštaláciách optických trás na dlhšie vzdialenosti. Technické špecifikácie: Do jednotky je určené až 8...

    25.61 EUR 

    bez DPH

    30.84 EUR 

    s DPH

    S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

    63.50 EUR 

    bez DPH

    76.31 EUR 

    s DPH

    S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....