0
Košík je prázdny
0

    GPON technológia

    GPON technológia

    Rozhodnite sa pre kvalitný GPON. Môžete si vybrať zo širokej ponuky za priaznivé ceny!

    Ďalšie podkategórie GPON technológia

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    1 952.65 EUR 

    bez DPH

    2 343.29 EUR 

    s DPH

    V5804 môže byť použitý ako centrála GPON optickej linky (OLT) podporujúca 4-portové GPON rozhranie, rovnako ako L3 prepínač podporujúci s 4x porty 10G LAN a 4x 10/100/1000 GLAN.

    1 951.91 EUR 

    bez DPH

    2 342.40 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov V5808 can be used as a GPON Optical Line Termination (OLT) supporting 8-Port GPON interfaces as well as L3 switch of supporting 4-Port 1/10GBase-R (SFP+) 10 Gigabit Ethernet and 4-Port 10/100/1000Base-T(RJ45) Gigabit Ethernet...

    3 197.16 EUR 

    bez DPH

    3 836.70 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov V5816 can be used as a GPON Optical Line Termination (OLT) supporting 16-Port GPON interfaces as well as L3 switch of supporting 4-Port 1/10GBase-R (SFP+) 10 Gigabit Ethernet and 4-Port 10/100/1000Base-T (RJ45) Gigabit Ethernet...

    67.88 EUR 

    bez DPH

    81.56 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Koncový optický sieťový terminál DASAN Networks H660GM je určený všetkým účastníkom, ktorí vyžadujú viacnásobné POTS a vysokorýchlostné dátové rozhrania v nákladovo efektívnom vnútornom kryte. Plne kompatibilný s normami ITU-T G.984, H660GM...

    129.19 EUR 

    bez DPH

    155.05 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    CATV

    GPON ONT H660RM je určený všetkým účastníkom, ktorí vyžadujú viacnásobné POTS, RF rozhranie a vysokorýchlostné dátové rozhrania v nákladovo efektívnom vnútornom kryte. Plne kompatibilný s normami ITU-T G.984, H660RM podporuje dátové rýchlosti 1,25...

    81.08 EUR 

    bez DPH

    97.41 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    CATV

    H662GR is indoor type ONT dedicated for FTTH (Fiber to the Home) or FTTP (Fiber to the Premises) deployments. That can work as simple Bridge or behave as Router/NAT. It’s cost-effective CPE that meet carrier-class requirement for Telcom...

    33.16 EUR 

    bez DPH

    39.90 EUR 

    s DPH

    H665 je vnútorný typ ONT určený pre nasadzovanie FTTH (Fibre to the Home) alebo FTTP (Fibre to the premises). Môže fungovať ako jednoduchý Bridge alebo sa správa ako router/ NAT . Je to nákladovo efektívna technológia CPE, ktorá spĺňa požiadavku...

    44.38 EUR 

    bez DPH

    53.26 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Datasheet...

    49.78 EUR 

    bez DPH

    59.74 EUR 

    s DPH

    Moduly sa používajú na realizáciu viacbodových spojení prostredníctvom technológie GPON. Väčšina zariadení GPON OLT má neosadené SFP sloty, takže je možné škálovať možnosti zariadenia na skutočné potreby. Keď chce vlastník OLT pripojiť novú skupinu...

    27.41 EUR 

    bez DPH

    33.00 EUR 

    s DPH

    HL-1GE je GPON ONT s 1x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    61.47 EUR 

    bez DPH

    73.87 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    CATV

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-1G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak,...

    46.63 EUR 

    bez DPH

    56.06 EUR 

    s DPH

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    65.32 EUR 

    bez DPH

    78.49 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    HL-4GMV je GPON ONT s 4x GLAN portom a optickým 1x SC/APC portom, ktorý funguje ako klientské zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby poskytoval cenovo dostupný prístup k sieťam FTTH pre obchodné a rezidenčné použitie.

    65.32 EUR 

    bez DPH

    78.49 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    60.01 EUR 

    bez DPH

    72.11 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    102.88 EUR 

    bez DPH

    123.56 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    CATV

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    93.52 EUR 

    bez DPH

    112.33 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    91.19 EUR 

    bez DPH

    109.53 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    2.4/5 GHz

    EasyMesh

    Produkty GPON Optical Network Termination sú určené pre operátorov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú výhody z rozšírenej kapacity optickej prístupovej siete. HL-4G je GPON ONT, ktorý funguje ako demarkačné zariadenie GPON a je navrhnutý tak, aby pos

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...