0
Košík je prázdny
0

    3 m

    3 m

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    7 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    7.32 EUR 

    bez DPH

    8.78 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord je krátka časť kábla z optických vlákien zakončená konektormi na oboch koncoch. Používa sa na pripojenie prenosových vedení, zariadení na diaľkové vysielanie, distribučných miest a meracích zariadení.

    3.63 EUR 

    bez DPH

    4.35 EUR 

    s DPH

    optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

    3.60 EUR 

    bez DPH

    4.32 EUR 

    s DPH

    optický patchcord SC/APC-SC/APC, 9/125/3000, 0.5m duplex...

    4.80 EUR 

    bez DPH

    5.76 EUR 

    s DPH

    Patchcordy rady Resibend Plus od spoločnosti FIBRAIN disponujú prepracovanou technológiou s použitím vlákna G.657B3 PLUS, s možnosťou pohodlného nasadenia v extrémnych podmienkach (zviazané uzly, rohy stien) bez následkov zvýšenia útlmov.

    6.74 EUR 

    bez DPH

    8.09 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

    3.60 EUR 

    bez DPH

    4.32 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 3m 3.0mm, SX, SM, G657A2

    3.21 EUR 

    bez DPH

    3.85 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...