0
Košík je prázdny
0

    Pasívne prvky

    Pasívne prvky

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    840 produktov
    42 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    2.29 EUR 

    bez DPH

    2.75 EUR 

    s DPH

    Konektor SC/PC Fast konektor. Inštalácia konektora bez potreby zvárania.

    2.22 EUR 

    bez DPH

    2.67 EUR 

    s DPH

    Konektor SC/PC Fast konektor. Inštalácia konektora bez potreby zvárania.

    50.00 EUR 

    bez DPH

    60.00 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    -59%

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    4.13 EUR 

    bez DPH

    4.95 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    Držiak organizéra zvarov

    2.88 EUR 

    bez DPH

    3.46 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 10mm Pass. MDPAS10

    13.25 EUR 

    bez DPH

    15.92 EUR 

    s DPH

    Priamy 1m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    16.64 EUR 

    bez DPH

    19.99 EUR 

    s DPH

    Priamy 3m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    9.06 EUR 

    bez DPH

    10.87 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    9.04 EUR 

    bez DPH

    10.85 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    9.11 EUR 

    bez DPH

    10.94 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    9.11 EUR 

    bez DPH

    10.94 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    5.36 EUR 

    bez DPH

    6.43 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    13.51 EUR 

    bez DPH

    16.21 EUR 

    s DPH

    Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú

    18.46 EUR 

    bez DPH

    22.15 EUR 

    s DPH

    Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú

    23.44 EUR 

    bez DPH

    28.12 EUR 

    s DPH

    Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú

    28.40 EUR 

    bez DPH

    34.08 EUR 

    s DPH

    Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú

    21.00 EUR 

    bez DPH

    25.20 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    -27%

    Hlavnou výhodou armorovaných riešení je dvojvrstvová konštrukcia - plášť LSOH a špirálový plášť z nehrdzavejúcej ocele. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 2000 N. Použité vlákna Corning (G.657.A1) majú vysokú ohybnosť a tým umožňujú

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...