0
Košík je prázdny
0

    Adaptéry

    Adaptéry

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Optické spojky slúžia pre spojenie patchcordov a okonektorovaných vlákien či káblov. Spojky väčšinou osádzame do nástenných rozvádzačov, zásuviek a optických vaní.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    8.88 EUR 

    bez DPH

    10.66 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér E2000/APC, simplex, SM

    0.63 EUR 

    bez DPH

    0.76 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/APC, simplex, SM

    1.15 EUR 

    bez DPH

    1.38 EUR 

    s DPH

    Optické adaptéry FIBRAIN LC APC sú základné prvky optického príslušenstva umožňujúcich spojenie vlákien ukončenými konektorom LC APC.

    1.15 EUR 

    bez DPH

    1.38 EUR 

    s DPH

    Optické adaptéry FIBRAIN LC PC sú základné prvky optického príslušenstva umožňujúcich spojenie vlákien ukončenými konektorom LC PC.

    1.15 EUR 

    bez DPH

    1.38 EUR 

    s DPH

    Optické adaptéry FIBRAIN LC PC sú základné prvky optického príslušenstva umožňujúcich spojenie vlákien ukončenými konektorom LC PC.

    1.45 EUR 

    bez DPH

    1.74 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    0.59 EUR 

    bez DPH

    0.70 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    1.18 EUR 

    bez DPH

    1.41 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.60 EUR 

    bez DPH

    0.71 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    1.28 EUR 

    bez DPH

    1.53 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.66 EUR 

    bez DPH

    0.79 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/PC, simplex

    0.66 EUR 

    bez DPH

    0.79 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC duplex, SM (formát SC simplex)

    1.07 EUR 

    bez DPH

    1.28 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC duplex, SMF (formát SC simplex) zelený

    2.55 EUR 

    bez DPH

    3.06 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC quad, SM (formát SC duplex)

    0.28 EUR 

    bez DPH

    0.34 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC simplex, SM (formát SC simplex)

    0.70 EUR 

    bez DPH

    0.84 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/PC duplex MM

    1.05 EUR 

    bez DPH

    1.26 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/PC duplex SM

    3.90 EUR 

    bez DPH

    4.68 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom.

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...