0
Košík je prázdny
0

    SC

    SC

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Optické spojky slúžia pre spojenie patchcordov a okonektorovaných vlákien či káblov. Spojky väčšinou osádzame do nástenných rozvádzačov, zásuviek a optických vaní.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    13 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    0.25 EUR 

    bez DPH

    0.30 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC simplex SM

    0.75 EUR 

    bez DPH

    0.90 EUR 

    s DPH

    optický adaptér SC multimode LSSCMA

    0.44 EUR 

    bez DPH

    0.53 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC, duplex SM, modrý

    0.76 EUR 

    bez DPH

    0.92 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    0.21 EUR 

    bez DPH

    0.26 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/SC, simplex, MM, OM3, tyrkysový

    0.69 EUR 

    bez DPH

    0.83 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    1.40 EUR 

    bez DPH

    1.68 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    1.29 EUR 

    bez DPH

    1.55 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.65 EUR 

    bez DPH

    0.78 EUR 

    s DPH

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    0.24 EUR 

    bez DPH

    0.29 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom.

    1.21 EUR 

    bez DPH

    1.45 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....