0
Košík je prázdny
0

    Splittre PLC

    Splittre PLC

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    13.40 EUR 

    bez DPH

    16.08 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    7.66 EUR 

    bez DPH

    9.19 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    6.77 EUR 

    bez DPH

    8.12 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A2, MINI MODUL, 0.9mm, bez konektorov

    3.53 EUR 

    bez DPH

    4.23 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A2, MINI MODUL, 0.9mm, bez konektorov

    8.74 EUR 

    bez DPH

    10.49 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    15.40 EUR 

    bez DPH

    18.48 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    11.09 EUR 

    bez DPH

    13.30 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    18.90 EUR 

    bez DPH

    22.68 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    18.96 EUR 

    bez DPH

    22.75 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    34.30 EUR 

    bez DPH

    41.16 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    8.22 EUR 

    bez DPH

    9.87 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    18.03 EUR 

    bez DPH

    21.63 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x16 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    21.75 EUR 

    bez DPH

    26.10 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    7.80 EUR 

    bez DPH

    9.36 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    27.51 EUR 

    bez DPH

    33.02 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    55.49 EUR 

    bez DPH

    66.58 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    14.91 EUR 

    bez DPH

    17.89 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    27.22 EUR 

    bez DPH

    32.66 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x32 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    6.53 EUR 

    bez DPH

    7.84 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    55.01 EUR 

    bez DPH

    66.01 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách