0
Košík je prázdny
0

    Splittre PLC

    Splittre PLC

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    7.67 EUR 

    bez DPH

    9.20 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    11.29 EUR 

    bez DPH

    13.55 EUR 

    s DPH

    Špeciálna ponuka

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    8.22 EUR 

    bez DPH

    9.87 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    11.95 EUR 

    bez DPH

    14.34 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    36.21 EUR 

    bez DPH

    43.45 EUR 

    s DPH

    HY Optický rozbočovač 1x64 PLC G657A2, 1m, holé vlákno bez konektora

    8.66 EUR 

    bez DPH

    10.39 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    15.89 EUR 

    bez DPH

    19.06 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    54.90 EUR 

    bez DPH

    65.88 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    10.09 EUR 

    bez DPH

    12.10 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    18.35 EUR 

    bez DPH

    22.02 EUR 

    s DPH

    Rámy LGX sú určené na montáž do typických 19 "rozvádzačov. V závislosti od výšky (1U, 2U, 3U) umožňuje inštaláciu až 14 modulov LGX. Riešenia Fibrain LGX uľahčujú jednoduchú správu optických pasívnych prvkov inštalovaných v telekomunikačných a poskytovate

    11.23 EUR 

    bez DPH

    13.47 EUR 

    s DPH

    Rámy LGX sú určené na montáž do typických 19 "rozvádzačov. V závislosti od výšky (1U, 2U, 3U) umožňuje inštaláciu až 14 modulov LGX. Riešenia Fibrain LGX uľahčujú jednoduchú správu optických pasívnych prvkov inštalovaných v telekomunikačných a poskytovate

    18.71 EUR 

    bez DPH

    22.45 EUR 

    s DPH

    Rámy LGX sú určené na montáž do typických 19 "rozvádzačov. V závislosti od výšky (1U, 2U, 3U) umožňuje inštaláciu až 14 modulov LGX. Riešenia Fibrain LGX uľahčujú jednoduchú správu optických pasívnych prvkov inštalovaných v telekomunikačných a poskytovate

    123.00 EUR 

    bez DPH

    147.60 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    79.80 EUR 

    bez DPH

    95.76 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    16.95 EUR 

    bez DPH

    20.33 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    PZSP-GE-2-1-01132-P-F-EVEN-SCA-SCA

    FIBRAIN PLC splitter 1x32, 1U, SC/APC

    125.96 EUR 

    bez DPH

    151.15 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách.

    PZSP-GE-2-1-01116-P-F-EVEN-SCA-SCA

    FIBRAIN PLC splitter 1x16, 1U, SC/APC

    96.26 EUR 

    bez DPH

    115.52 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách.

    77.78 EUR 

    bez DPH

    93.34 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách.

    PZSP-GE-2-1-0114-P-F-EVEN-SCA-SCA

    FIBRAIN PLC splitter 1x4, 1U, SC/APC

    54.56 EUR 

    bez DPH

    65.47 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách.

    9.62 EUR 

    bez DPH

    11.54 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...