0
Košík je prázdny
0

    Splittre PLC

    Splittre PLC

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    8.80 EUR 

    bez DPH

    10.56 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    6.79 EUR 

    bez DPH

    8.15 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A2, MINI MODUL, 0.9mm, bez konektorov

    7.50 EUR 

    bez DPH

    9.00 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    6.93 EUR 

    bez DPH

    8.32 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    27.42 EUR 

    bez DPH

    32.90 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    13.65 EUR 

    bez DPH

    16.37 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    33.61 EUR 

    bez DPH

    40.34 EUR 

    s DPH

    HY Optický rozbočovač 1x64 PLC G657A2, 1m, holé vlákno bez konektora

    6.12 EUR 

    bez DPH

    7.35 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    55.49 EUR 

    bez DPH

    66.58 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách

    51.12 EUR 

    bez DPH

    61.34 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x64 PLC G657A1, 2mm s SC/APC konektorom , žltý

    8.22 EUR 

    bez DPH

    9.86 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    8.04 EUR 

    bez DPH

    9.65 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    6.25 EUR 

    bez DPH

    7.49 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    LGX1-G0-2-012-P-345-50-SCA-SCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x2, LGX1, SC/APC

    39.57 EUR 

    bez DPH

    47.48 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    LGX1-G0-2-013-P-345-50-SCA-SCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x3, LGX1, SC/APC

    38.81 EUR 

    bez DPH

    46.57 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    LGX1-G0-2-014-P-345-50-SCA-SCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x4, LGX1, SC/APC

    52.40 EUR 

    bez DPH

    62.88 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    LGX1-G0-2-016-P-345-50-SCA-SCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x6, LGX1, SC/APC

    54.22 EUR 

    bez DPH

    65.06 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    LGX1-G0-2-018-P-F-EVEN-SCA-SCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x8, LGX1, SC/APC

    62.80 EUR 

    bez DPH

    75.36 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    LGX2-G0-2-0112-P-345-50-SCASCA

    FIBRAIN splitter PLC, 1x12, LGX2, SC/APC

    89.07 EUR 

    bez DPH

    106.89 EUR 

    s DPH

    Riešenia Fibrain LGX umožňujú jednoduchú správu pasívnych optických komponentov inštalovaných v telekomunikačných a operátorských sieťach. Ďalšou výhodou je veľmi ľahké rozšírenie a flexibilita pri výbere požadovanej konfigurácie. Produkty LGX ponúkajú mo

    14.88 EUR 

    bez DPH

    17.86 EUR 

    s DPH

    Splittre spoločnosti FIBRAIN sú vyrobené priamo v Poľsku ručne, sú zostavené pomocou automatizovaného zariadenia v čistých priestoroch. Prechádzajú meraním strát pri 5 rôznych vlnových dĺžkach. Skúšky sú vykonávané na zmeny útlmu pri extrémnych teplotách