0
Košík je prázdny
0

    Produkt je vyradený!

    Produkt už nie je v našej ponuke.

    Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

    iusr

    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 55m, 3mm, simplex, SM, G657A2, Heavy Duty, outdoor

    Optický patchcord SC/APC - SC/APC 55m, 3mm, simplex, SM, G657A2, Heavy Duty, outdoor

    Výpredaj

    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S01074

      Podrobnosti o produkte

      Vysokokvalitný patchcord verzii Simplex (single-fiber), vo svojej konštrukcii DROP1000 Black Heavy Duty 1x9 / 125 ITU-T G.657A2. Úplne dielektrikum, navrhnuté pre vnútorné a vonkajšie inštalácie. Je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu, vďaka čomu je odolný voči škodlivým poveternostným podmienkam (UV stabil) a mechanickým poškodením, pri zachovaní vysokej flexibility.

       

      Optické vlákno v štandarde G657A2, čo umožňuje použitie malého polomeru ohybu (do 7,5 mm). Celá štruktúra bola vystužená aramidovými vláknami, čo umožňuje robiť veľké previsy (do 130 metrov).


      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex
      Plášť DROP1000, Heavy Duty

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...