0
Košík je prázdny
0

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, SM, G652D

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, SM, G652D
     
    Vaša cena bez DPH
    9.92 EUR
    Vaša cena s DPH
    11.90 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-0819
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   0,5m 3mm, duplex, SM, G657A1 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 0,5m 3mm, duplex, SM, G657A1

     

    3.90 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   15m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 15m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    7.50 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    6.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    2.79 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    5.17 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    2.52 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    5.51 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    2.71 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    6.56 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    2.45 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   7m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    6.40 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   7m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    7.75 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   8m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 8m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    9.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  10m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 10m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    8.44 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  15m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 15m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    9.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  20m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 20m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    10.23 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  30m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 30m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    13.72 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.

      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien duplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla (mm) 3 mm

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené