0
Košík je prázdny
0

    Ufiber a optika

    Ufiber a optika

    Do kategórie sieťové prvky spadajú všetky zariadenia, ktoré sa podieľajú na tvorbe nielen internetového pripojenia. Okrem štandardných prvkov, ako je router, switch alebo ethernetový kábel, tu nájdete aj napríklad sieťové NAS, LTE modemy a rad ďalších zariadení.V širokej ponuke sieťových produktov Ubiquiti nájdete špičkové vnútorné a vonkajšie prístupové body s podporou najnovších štandardov. V ponuke nechýbajú ani výkonné routery a switche pre vysokorýchlostný prenos dát.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    38.12 EUR 

    bez DPH

    45.77 EUR 

    s DPH

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    33.06 EUR 

    bez DPH

    39.69 EUR 

    s DPH

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    14.66 EUR 

    bez DPH

    17.70 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

    6.96 EUR 

    bez DPH

    8.35 EUR 

    s DPH

    UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexná s jedným SC konektorom na každej strane s brúsením APC, určená pre singlemode káble.

    88.14 EUR 

    bez DPH

    105.87 EUR 

    s DPH

    Výpredaj

    GLAN

    Dual-band WiFi 6

    -1%

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    23.04 EUR 

    bez DPH

    27.75 EUR 

    s DPH

    UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický prevodník, ktorý umožňuje poskytovateľom internetu doviezť optický kábel k zákazníkovi a pripojiť jeho domácu sieť bez potreby zariadenia s SFP slotom.

    67.01 EUR 

    bez DPH

    80.44 EUR 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určený do GPON slotov v OLT jednotke od Ubiquiti Networks. Ide o špeciálnu SFP modul s asymetrickou rýchlosťou 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download v smere ku klientom.

    33.51 EUR 

    bez DPH

    40.31 EUR 

    s DPH

    UF-Instant je GPON SFP modul s jedným SC konektorom a je určený do Ubiquiti jednotiek radu EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG alebo s produktmi UF-AE a F-POE-G2. Modul je určený pre trasy dlhé až 20 km a je schopný komunikovať s OLT jednotkou asym

    17.67 EUR 

    bez DPH

    21.20 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    47.74 EUR 

    bez DPH

    57.40 EUR 

    s DPH

    UACC-CM-RJ45-10G (predtým UF-RJ45-10G) je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G/10 Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to iba 30m.

    57.59 EUR 

    bez DPH

    69.21 EUR 

    s DPH

    UACC-CM-RJ45-MG je univerzálny 10-Gigabitový SFP+ metalický modul od značky Ubiquiti Networks s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G/2.5G/5G aj 10 Gbps.

    127.55 EUR 

    bez DPH

    153.08 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    Moderné, elegantné a robustné riešenie s vysokým výkonom a použitím až na 20 km. Veľmi kompaktný GPON koncový prvok s jednoduchou indikáciou na zobrazenie stavu ethernetu a optickej linky.

    89.28 EUR 

    bez DPH

    107.16 EUR 

    s DPH

     

    2.5-GLAN

    Moderné, elegantné a robustné riešenie s vysokým výkonom a použitím až na 20 km. Veľmi kompaktný GPON koncový prvok s jednoduchou indikáciou na zobrazenie stavu ethernetu a optickej linky.

    UISP-FIBER-OLT-XGS

    Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS

    2 657.28 EUR 

    bez DPH

    3 188.75 EUR 

    s DPH

     

    10G speeds

    UISP Fiber OLT XGS je OLT jednotka od Ubiquiti Networks disponujúca 8× XG/XGS portami s rýchlosťou 10 Gbps/10 Gbps, spätnou podporou GPON modulov, možnosť pripojiť až 256 klientov na port a celkovo až 2048 súbežných klientov.

    252.05 EUR 

    bez DPH

    302.48 EUR 

    s DPH

    Moderné, elegantné a robustné riešenie s vysokým výkonom a použitím až na 20 km. Veľmi kompaktný GPON koncový prvok s jednoduchou indikáciou na zobrazenie stavu ethernetu a optickej linky.

    301.55 EUR 

    bez DPH

    361.89 EUR 

    s DPH

     

    20-PACK

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    178.00 EUR 

    bez DPH

    213.71 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    5-PACK

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    59.68 EUR 

    bez DPH

    71.73 EUR 

    s DPH

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    795.76 EUR 

    bez DPH

    955.02 EUR 

    s DPH

    UFiber OLT ponúka 4x GPON portov a podporuje až 128 klientov na port, celkovo až 512 súbežných klientov s fyzickými linkami do vzdialenosti 20 km. Čo sa týka konektorov, UF-OLT ma okrem GPON portov aj 1x SFP+ porty s rýchlosťou až 10G, 1x ETH port...

    675.93 EUR 

    bez DPH

    811.22 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    20-PACK

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...