0
Košík je prázdny
0

    Ufiber a optika

    Ufiber a optika

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky sieťových prvkov rôznych značiek. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    9.42 EUR 

    bez DPH

    11.30 EUR 

    s DPH

    UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexná s jedným SC konektorom na každej strane s brúsením APC, určená pre singlemode káble.

    13.86 EUR 

    bez DPH

    16.64 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    17.33 EUR 

    bez DPH

    20.79 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    20.79 EUR 

    bez DPH

    24.95 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    57.43 EUR 

    bez DPH

    69.03 EUR 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určený do GPON slotov v OLT jednotke od Ubiquiti Networks. Jedná sa o špeciálny SFP modul s asymetrickou rýchlosťou 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download v smere ku klientom.

    63.38 EUR 

    bez DPH

    76.16 EUR 

    s DPH

    UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určený do GPON slotov v OLT jednotke od Ubiquiti Networks. Ide o špeciálnu SFP modul s asymetrickou rýchlosťou 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download v smere ku klientom.

    32.02 EUR 

    bez DPH

    38.54 EUR 

    s DPH

    UF-Instant je GPON SFP modul s jedným SC konektorom a je určený do Ubiquiti jednotiek radu EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG alebo s produktmi UF-AE a F-POE-G2. Modul je určený pre trasy dlhé až 20 km a je schopný komunikovať s OLT jednotkou asym

    35.65 EUR 

    bez DPH

    42.89 EUR 

    s DPH

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    663.46 EUR 

    bez DPH

    796.26 EUR 

    s DPH

     

    GLAN

    20-PACK

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    168.34 EUR 

    bez DPH

    202.12 EUR 

    s DPH

    Moderný, elegantný priemyselný dizajn, robustné riešenie a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pre GPON riešenie.Oproti verzii UF-NANO pri tejto jednotke chýba informačný LED displej, namiesto toho je všetko potrebné zobrazené na 3...

    31.69 EUR 

    bez DPH

    38.13 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    13.86 EUR 

    bez DPH

    16.74 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    54.46 EUR 

    bez DPH

    65.46 EUR 

    s DPH

    UF-NANO je kompaktné a zároveň robustné stavaná GPON koncová jednotka s LED displejom pre zobrazenie aktuálnej priepustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optickej linky.

    1 188.28 EUR 

    bez DPH

    1 426.05 EUR 

    s DPH

    UFiber OLT ponúka 8x GPON portov a podporuje až 128 klientov na port, celkovo až 1024 súbežných klientov s fyzickými linkami do vzdialenosti 20 km. Čo sa týka konektorov, UF-OLT ma okrem GPON portov aj 2x SFP+ porty s rýchlosťou až 10G, 1x ETH port určený

    752.58 EUR 

    bez DPH

    903.20 EUR 

    s DPH

    UFiber OLT ponúka 4x GPON portov a podporuje až 128 klientov na port, celkovo až 512 súbežných klientov s fyzickými linkami do vzdialenosti 20 km. Čo sa týka konektorov, UF-OLT ma okrem GPON portov aj 1x SFP+ porty s rýchlosťou až 10G, 1x ETH port...

    54.46 EUR 

    bez DPH

    65.46 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP + metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G / 10Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to len 30m. Modul je primárne určený pre UNIFI switche, kde nie je...

    12.85 EUR 

    bez DPH

    15.52 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

    70.31 EUR 

    bez DPH

    84.48 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    131.70 EUR 

    bez DPH

    158.15 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    18.81 EUR 

    bez DPH

    22.69 EUR 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...