0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N

    FIBRAIN BURRY-DAC-G, optický kábel, zemný, SM, 2-vlákno, 9/125, G657A1, 6.0mm, PBT, 3500N
     
    Vaša cena bez DPH
    cena po prihlásení
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Množstvo v orig. balení:  2100 m
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S00441
    Part No.
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    ZKS 2/4, Univerzálna telekomunikačná šachta, s dnom mini, bez zámku (630x200mm) ZKS 2/4, Univerzálna telekomunikačná šachta, s dnom mini, bez zámku (630x200mm)

    ZKS 2/4 

    Porovnať 95.00 EUR  bez DPH
    TEKO0, Zemná telekomunikačná šachta, bez komory (812x540mm) TEKO0, Zemná telekomunikačná šachta, bez komory (812x540mm)

     

    Porovnať 145.00 EUR  bez DPH
    SGLB1620, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB1620, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

     

    Porovnať 96.00 EUR  bez DPH
    KSPE/mk, Zemná telekomunikačná šachta + 1komora (812x540cm) KSPE/mk, Zemná telekomunikačná šachta + 1komora (812x540cm)

     

    Porovnať 159.00 EUR  bez DPH
    SGLB1730, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB1730, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

    SGLB1730 

    Porovnať 238.95 EUR  bez DPH
    CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-024-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-024-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 0.99 EUR  bez DPH
    CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm CommScope D-048-LA-8W-M12NS LightScope ZWP® Single Jacket/Armor, Gel-Free, Outdoor Stranded Loose Tube Cable 11,5mm

    D-048-LA-8W-M12NS 

    Porovnať 1.46 EUR  bez DPH
    Výstražná fólia oranžová 20cm, s potlačou POZOR TELEKOMUNIKAČNÉ KÁBLE (balenie 250m) Výstražná fólia oranžová 20cm, s potlačou POZOR TELEKOMUNIKAČNÉ KÁBLE (balenie 250m)

     

    Porovnať 0.10 EUR  bez DPH
    Výstražná fólia oranžová 20cm, bez potlače (balenie 250m) Výstražná fólia oranžová 20cm, bez potlače (balenie 250m)

     

    Porovnať 0.09 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex Mantar SRZ-2, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 24F, 16x SC simplex

    SRZ-2 

    Porovnať 90.10 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex Mantar SRZ-1, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 15F, 15x SC simplex

    SRZ-1 

    Porovnať 90.56 EUR  bez DPH
    FODC-10-D144, optická spojka 144, vonkajšia s výbavou  (bez kaziet P085) FODC-10-D144, optická spojka 144, vonkajšia s výbavou (bez kaziet P085)

    FODC-10-D144 

    Porovnať 34.33 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex FIBRAIN FDH-Cx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, 27x SC simplex

    FDH-C1-0-0-2-0000-0-0 

    Porovnať 181.23 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov FIBRAIN FDH-Dx, Stĺpikový rozvádzač, 48F, bez držiaka adaptérov

    FDH-D0-2-0-0 

    Porovnať 171.60 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex Mantar SRZ-3, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, 72x SC duplex

    SRZ-3 

    Porovnať 293.85 EUR  bez DPH
    SGLB2436, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna SGLB2436, Zemná telekomunikačná šachta, s vekom, bez dna

    SGLB2436 

    Porovnať 317.25 EUR  bez DPH
    Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex Mantar SRZ-4, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 72F, 36x SC duplex

    SRZ-4 

    Porovnať 199.50 EUR  bez DPH
    FGP-144, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, IP65 FGP-144, Stĺpikový FTTx rozvádzač, 144F, IP65

    FGP-144 

    Porovnať 248.78 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Idea systému Burry DAC spočíva v umiestnení káblov priamo do zeme so špeciálnou prispôsobenou konštrukciou. Konštrukcia kábla umožňuje jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť pri rozdrvení a ťahaní. Vlákna umiestnené vo voľnej trubici naplnenej hydrofóbnym želatínom a prídavnou vrstvou zabraňujú prenikaniu vody. Na posilnenie konštrukcie sa používajú aramidové priadze a prídavný prvok FRP tvarovaný vo vonkajšom plášti. To umožňuje ohýbať kábel len v jednom smere.


       


      Parametre

      Krátkodobá ťahová odolnosť 3500 N
      Prevádzková teplota -40 °C to + 70 °C
      Typ káblu zemný BURRY-DAC-G

      Priemer kábla

      Priemer kábla 6,0 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.652D

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...