0
Košík je prázdny
0

    FIBRAIN Optický adaptér E2000/APC, SM, simplex, Ceramic

    FIBRAIN Optický adaptér E2000/APC, SM, simplex, Ceramic
     
    Vaša cena bez DPH
    8.72 EUR
    Vaša cena s DPH
    10.46 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    FIBRAIN
    Kód
    S1-1564
    Part No.
    ADR-E2A-SX-1211GR-GR
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN FB2031, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2031, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2031 

    7.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2031B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2031B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 12x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2031B 

    7.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2034, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2034, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2034 

    7.43 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2034B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2034B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-01B, 24x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2034B 

    7.42 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2044, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele FIBRAIN FB2044, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, biele

    FB2044 

    14.82 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2044B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne FIBRAIN FB2044B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 48x SC simplex, MTRJ, E2000, LC, čierne

    FB2044B 

    12.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2046, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, biele FIBRAIN FB2046, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, biele

    FB2046 

    14.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FB2046B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, čierne FIBRAIN FB2046B, Predné čelo pre patchpanel PST-A1-02, 72x SC simplex, čierne

    FB2046B 

    14.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-001.0-DX-D-28-Y 

    34.89 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   20m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 20m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-020.0-SX-D-18-Y 

    26.44 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   20m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 20m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-020.0-SX-D-28-Y 

    21.28 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   30m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 30m, Gold, 1.8mm, simplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-030.0-SX-D-18-Y 

    27.88 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   30m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 30m, Gold, 2.8mm, simplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-030.0-SX-D-28-Y 

    22.44 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-003.0-DX-D-28-Y 

    35.68 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-E2A-S-005.0-DX-D-28-Y 

    36.72 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC   10m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC 10m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-FC-S-010.0-DX-A-28-Y 

    26.19 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - FC/PC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-FC-S-003.0-DX-A-28-Y 

    24.32 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/APC   1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/APC 1m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LCA-S-003.0-DX-A-28-Y 

    28.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/APC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/APC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LCA-S-003.0-DX-A-28-Y 

    23.73 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   15m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 15m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LC-S-015.0-DX-D-28-Y 

    27.20 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   2m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 2m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LC-S-002.0-DX-D-28-Y 

    18.70 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 3m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LC-S-003.0-DX-A-28-Y 

    20.72 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 5m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-LC-S-005.0-DX-D-28-Y 

    17.70 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 10m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1 FIBRAIN Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 10m, Gold, 2.8mm, duplex, SM, G657A1

    G-E2A-SC-S-010.0-DX-D-28-Y 

    24.06 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, R&M, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, R&M, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-E2A-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    8.54 EUR  bez DPH
    Huber Suhner Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm Huber Suhner Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm

     

    15.06 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   10m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 10m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    28.88 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   15m, 3mm, SX, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 15m, 3mm, SX, SM, G657A

     

    54.21 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    24.44 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    25.95 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   3m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 3m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    25.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC   5m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - E2000/APC 5m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    31.70 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    21.54 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  10m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 10m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    32.07 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  15m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 15m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    30.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  20m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 20m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    21.10 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  2m, 2mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 2m, 2mm, simplex, SM, G657A

     

    20.93 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    17.20 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  3m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 3m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    14.21 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - LC/PC  7m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - LC/PC 7m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    17.20 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    19.64 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    21.98 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   3m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 3m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    22.57 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   5m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 5m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    29.64 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC   7m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 7m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    35.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/APC  10m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/APC 10m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    23.76 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   1m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 1m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    19.17 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   2m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 2m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    22.06 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   3m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 3m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    25.27 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   5m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 5m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    21.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord E2000/APC - SC/PC   7m, 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord E2000/APC - SC/PC 7m, 3mm, duplex, SM, G657A

     

    33.90 EUR  bez DPH
    Optický pigtail E2000/APC, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail E2000/APC, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    9.18 EUR  bez DPH
    Pliešok na optický adaptér E2000 Pliešok na optický adaptér E2000

     

    1.38 EUR  bez DPH

      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Obchodné informácie

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...