0
Košík je prázdny
0

    SFP+ CWDM

    SFP+ CWDM

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    8 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    86.51 EUR 

    bez DPH

    103.92 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...