0
Košík je prázdny
0

    Cooper RJ45

    Cooper RJ45

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    4 produkty
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    45.95 EUR 

    bez DPH

    55.17 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    42.21 EUR 

    bez DPH

    50.76 EUR 

    s DPH

    TL-SM5310-T je univerzálny 10-Gigabitový SFP+ metalický modul značky TP-Link s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou dáta rate 100M/1G/10 Gbps . Dosah modulu je pri rýchlostiach od 100M do 5 Gbps 100m , pri 10 Gbps je to iba 30m (pri...

    33.02 EUR 

    bez DPH

    39.73 EUR 

    s DPH

    TL-SM5110-LR je výkonný Single Mode transceiver typu SFP+ s podporovaným štandardom 10GBASE-LR s vlnovou dĺžkou 1310nm. Podporuje obojsmerný prenos s rýchlosťou 10Gbps na vzdialenosť až 10km pomocou optického kábla s vláknami 9/125µm.

    23.07 EUR 

    bez DPH

    27.69 EUR 

    s DPH

    ML-SFP-RJ45-1G je gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel. Ide o cisco kompatiblný modul. Dosah modulu je 100m.