0
Košík je prázdny
0

    Dual LC-duplex

    Dual LC-duplex

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    16 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    33.06 EUR 

    bez DPH

    39.69 EUR 

    s DPH

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    14.27 EUR 

    bez DPH

    17.12 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 300m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    40.85 EUR 

    bez DPH

    49.13 EUR 

    s DPH

    S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvoma LC konektormi, 850nm vlnovou dĺžkou s možnosťou pripojenia až na vzdialenosť 300m.

    74.52 EUR 

    bez DPH

    89.53 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    29.02 EUR 

    bez DPH

    34.93 EUR 

    s DPH

    Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi dobrú o

    20.51 EUR 

    bez DPH

    24.64 EUR 

    s DPH

    Série FTF-M1XG-S85L-30MD-CI SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje...

    102.15 EUR 

    bez DPH

    122.58 EUR 

    s DPH

    XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 25 Gbps, podporujúci aj nižšie rýchlosti 1 Gbps aj 10 Gbps s vlnovou dĺžkou 1310nm

    163.40 EUR 

    bez DPH

    196.08 EUR 

    s DPH

    XQ+31LC02D je Singlemode QSFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 100 Gbps, 4 kanálmi, vlnovými dĺžkami 1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 2 km.

    249.20 EUR 

    bez DPH

    299.04 EUR 

    s DPH

    XQ+31LC10D je Singlemode QSFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 100 Gbps, 4 kanálmi, vlnovými dĺžkami 1296nm, 1300nm, 1305nm, 1309nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 10 km.

    63.30 EUR 

    bez DPH

    75.96 EUR 

    s DPH

    XQ+31LC02D je Singlemode QSFP28 modul s maximálnou priepustnosťou 100 Gbps, 4 kanálmi, vlnovými dĺžkami 1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 2 km.

    16.26 EUR 

    bez DPH

    19.51 EUR 

    s DPH

    ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou dĺžkou 1310nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilný takmer so všetkými aktívnymi prvkami.

    385.00 EUR 

    bez DPH

    462.00 EUR 

    s DPH

    FIBRAIN QSFP+ MODULE, 40GBASE-LR, 4X CWDM (1271-1331), SMF, LC DUPLEX, 10KM, DDMI, FOR CISCO

    308.33 EUR 

    bez DPH

    370.10 EUR 

    s DPH

    Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi dobrú o

    308.33 EUR 

    bez DPH

    370.10 EUR 

    s DPH

    Série FTF-S1XG-S31L-010D SFP + sa môžu použiť na nastavenie spoľahlivého vysokorýchlostného sériového dátového spojenia cez vlákno v duplex režime. Maximálne rozpätie cez vlákno môže dosiahnuť 10 km. SFP+ vyrobené z kovových zliatin zaručuje veľmi dobrú o

    35.04 EUR 

    bez DPH

    42.04 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    10 Gbps SFP+ optické moduly (PÁR) s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 10km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm.

    302.28 EUR 

    bez DPH

    362.76 EUR 

    s DPH

     

    20-PACK

    UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.