0
Košík je prázdny
0

    Produkt je vyradený!

    Produkt už nie je v našej ponuke.

    Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

    iusr

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, duplex, SM, G652D

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, duplex, SM, G652D

    Výpredaj

    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-2753

    Súvisiace produkty

    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 5.60 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, SM, G652D Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, SM, G652D

     

    Porovnať 9.93 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 6.00 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 5.50 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    Porovnať 2.88 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 4.73 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  10m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 10m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 8.30 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   0,5m 3mm, duplex, SM, G652D Optický patchcord SC/PC - LC/PC 0,5m 3mm, duplex, SM, G652D

     

    Porovnať 2.55 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  15m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 15m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 9.03 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  20m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 20m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 10.23 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  30m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 30m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 15.95 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC  50m 3mm, duplex, SM, G657A2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 50m 3mm, duplex, SM, G657A2

     

    Porovnať 24.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   7m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 7.95 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   8m 3mm, duplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 8m 3mm, duplex, SM, G657A

     

    Porovnať 9.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    Porovnať 3.08 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    Porovnať 6.60 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   7m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    Porovnať 7.75 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   15m 3mm, simplex, SM, G657A Optický patchcord SC/PC - LC/PC 15m 3mm, simplex, SM, G657A

     

    Porovnať 7.50 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači. Patchcordy bývajú spravidla duplexné (2x vlákno, 4x konektor), alebo v simplexnej verzii (1x vlákno, 2x konektor) pre jedno-vláknové WDM aplikácie.


      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien duplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...