0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    220 produktov
    11 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    48.02 EUR 

    bez DPH

    57.73 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    16.99 EUR 

    bez DPH

    20.49 EUR 

    s DPH

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    51.87 EUR 

    bez DPH

    62.35 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    64.50 EUR 

    bez DPH

    77.51 EUR 

    s DPH

    S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

    26.01 EUR 

    bez DPH

    31.32 EUR 

    s DPH

    S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

    13.40 EUR 

    bez DPH

    16.18 EUR 

    s DPH

    S-85DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje.

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    36.37 EUR 

    bez DPH

    43.75 EUR 

    s DPH

    SFP CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 1,25 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 40 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    20.98 EUR 

    bez DPH

    25.28 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    34.56 EUR 

    bez DPH

    41.47 EUR 

    s DPH

    Micro optical receivers MOB-100 are the modern devices dedicated for FTTH (Fiber To The Home) applications.

    111.36 EUR 

    bez DPH

    133.63 EUR 

    s DPH

    MOB-729 is a modern modular receiver dedicated to the FTTH networks, featuring one or two redundant optical inputs.

    125.44 EUR 

    bez DPH

    150.53 EUR 

    s DPH

    MOB-729 is a modern modular receiver dedicated to the FTTH networks, featuring one or two redundant optical inputs.

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...