0
Košík je prázdny
0

    E2000/APC

    E2000/APC

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou navarovanie na optické vlákno. Optický pigtail je optický konektor zakončený na jednej strane (spravidla 1m) optického vlákna.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    2 produkty
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    13.30 EUR 

    bez DPH

    15.96 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail E2000/APC 1m 9/125, SM, 0.9mm

    15.06 EUR 

    bez DPH

    18.07 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail E2000/APC 1m 9/125, SM, 0.9mm

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...