0
Košík je prázdny
0

    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 70m, 3mm, G.657A2, simplex, outdoor

    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 70m, 3mm, G.657A2, simplex, outdoor
     
    Vaša cena bez DPH
    26.49 EUR
    Vaša cena s DPH
    31.79 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-3407
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    DATAWAY DRAG-04, Držiak kotvy, na stĺp, kovový DATAWAY DRAG-04, Držiak kotvy, na stĺp, kovový

    DW-DRAG-04 

    1.09 EUR  bez DPH
    DATAWAY RI-DD, Kotva pre optický kábel DROP (3-6mm), oceľová DATAWAY RI-DD, Kotva pre optický kábel DROP (3-6mm), oceľová

    DW-RI-DD 

    0.92 EUR  bez DPH
    DRAG, Držiak kotvy, na stĺp, kovový DRAG, Držiak kotvy, na stĺp, kovový

    DW-DRAG 

    1.19 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 100m, 3mm G.657A2

     

    38.85 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 10m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    7.92 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 110m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 110m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    42.02 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 120m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 120m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    45.18 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    9.42 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 200m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 200m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    71.19 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 20m, 3mm G.657A2

     

    11.00 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    83.90 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 250m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 250m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    75.60 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 25m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    13.28 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 30m, 3.0mm, G.657A2, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 30m, 3mm G.657A2

     

    15.60 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    15.79 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 40m, 3mm G.657A2

     

    17.21 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    18.96 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 50m, 3mm G.657A2

     

    20.57 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 60m, 3mm, G.657A2, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 60m, 3mm G.657A2

     

    23.35 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 80m, 3mm, G.657A2, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 80m, 3mm G.657A2

     

    29.56 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 90m, 3mm, G.657A2, simplex, outdoor OPTIX SCA-SCA 90m, 3mm G.657A2

     

    32.83 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Vysokokvalitný patchcord verzii Simplex (single-fiber), vo svojej konštrukcii S-QOTKSdD 1x9 / 125 ITU-T G.657A2. Úplne dielektrikum, navrhnuté pre vnútorné a vonkajšie inštalácie. Je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu, vďaka čomu je odolný voči škodlivým poveternostným podmienkam (UV stabil) a mechanickým poškodením, pri zachovaní vysokej flexibility.

       

      Optické vlákno v štandarde G657A2, čo umožňuje použitie malého polomeru ohybu (do 7,5 mm). Celá štruktúra bola vystužená aramidovými vláknami, čo umožňuje robiť veľké previsy (do 80 metrov).

      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Priemer kábla

      Priemer kábla (mm) 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené