0
Košík je prázdny
0

    TP-LINK MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

    TP-LINK MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km
     

    GLAN

    Vaša cena bez DPH
    29.58 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    29.67 EUR
    Vaša cena s DPH
    35.60 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    TP-LINK
    Kód
    S1-2888
    Part No.
    MC200CM
    Webstránky

      Podrobnosti o produkte

      Záruka: 36 mesiacov

      Kvalitný a spoľahlivý gigabitový médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX na metalické vedenia 1000Base-T a naopak.

      Podporuje rýchlosť 1000 Mbit / sv plne duplexnom režime pre port TX i FX. Tento konvertor je určený pre použitie s multirežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Na odosielanie a príjem dát s multirežimovým optickým káblom využíva vlnovú dĺžku 850 nm až na vzdialenosť 0,55 km.

      Tento médiá konvertor možno použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadne šasi) alebo sa šasi TP-LINK 19 '. Disponuje automatickou detekciou MDI / MDI-X pre port TX.

      Datasheet

      Uživateľská príručka

      Parametre

      Napájanie

      Napájanie External Power Adapter, 9V/0.6A or 5V/1A

      Použitie

      Použitie vnútorné

      Rozhranie ETH

      Rozhranie ETH (1) 1000Mbps

      Rozhranie SFP

      Rozhranie SFP (1) 1.25Gbps SC
      Rozmery 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
      Typ zariadenia Multi-Mode

      Obchodné informácie

      Produkt manažér:

      Mgr. Ivan Tyuchtyuch@tes-slovakia.sk

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...